28 Ocak 2019

Kim Kardashian'ın Sevgililer Günü Parfümleri

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-kkw-fragrance-ad-campaign-perfume-hair-make-up-beauty

Fotoğraf: kimkardashian

Kozmetik devi olmaya kararlı Kim Kardashian dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni kırmızı rujunu tanıtan ve tam sevgililer günü öncesi hedefi 12'den vuran reality yıldızı, şimdi de KKW Fragrance'ın yeni çıkış yapacak parfümleriyle karşınızda.

Geçtiğimiz sene KKW Hearts ismi altında 3 parfüm çıkaran ve kırılarak açılan PR kutusuyla birlikte PR listesiyle de çok konuşulan Kim Kardashian bu sınırlı üretim seriyi tekrar canlandırırken aileye sevgililer gününe özel 3 yeni koku daha ekliyor: Wifey, Baddie ve Baby Girl .

kim-kardashian-kkw-fragrance-ad-campaign-perfume-hair-make-up-beauty

Fotoğraf: kimkardashian

Yeni parfümlerin koku konsepti de diğer KKW Fragrance parfümleri gibi çiçeksi notalar üzerine. Üçlüden Baby Girl çekici bir floral&citrus kokusuyken Baddie'nin floral kimliği odunsu ve misk notalarıyla tamamlanıyor. Wifey'nin çiçeksi kokusunu özel kılan zemin notalar ise karamel ve misk.

kim-kardashian-kkw-fragrance-ad-campaign-perfume-hair-make-up-beauty

Fotoğraf: kimkardashian

Hem PR kutusuyla hem de ambalajıyla geçtiğimiz senenin Kimoji ilhamını devam ettiren Kim Kardashian, tanıtım fotoğraflarında da aynı konsepti devam ettirmiş ancak bir farkla. Bu sene Kim Kardashian parfüm şişeleriyle uyumlu olarak tamamen monokrom bir güzellik kimliği tercih etmiş. Kim, bir önceki üçlünün kampanya fotoğraflarındaki beyaz platin saçlarının çıtasını bir üst seviyeye çıkarmış. XXL dalgaları mükemmel bir şekilde taşıyan Kim Kardashian'ın rapunzel saçları pastel sarı, şeftali ve cam göbeği renkleriyle yeni parfüm şişeleriyle uyum içinde.

Kim Kardashian'ın yeni üçlüsü 31 Ocak'ta satışa çıkıyor. 2019'a hızlı başlayan ve markasıyla ilgili daha gerçekleştireceği çok projesi olduğunu söyleyen Kim Kardashian'ı görünen o ki durdurmak imkansız!

 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KKW FRAGRANCE , PARFÜM , KİMOJİ