08 Haziran 2020

Kaia Gerber'in Daisy Yolculuğu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

grace-hartzel-vogue-turkey-fashion

Kaia Gerber ve Daisy'nin yolculuğu 2020'de de devam ediyor. Birkaç yıldır parfümün kampanya yüzü olan Kaia Gerber, Daisy'nin farklı notalarıyla bu sezon da kamera karşısına geçiyor. 'Marc Jacobs Fragrances ailemin yeni Daisy kampanyasında olduğum için çok heyecanlıyım. İlk kampanyamızdaki gibi yeniden çiçekli bahçelere dönmek benim için çok özel.' diyen Kaia, izolasyon sürecinde de floral kokusuyla enerji ve mutluluk veren Daisy'yi kullanmaktan vazgeçmemiş.

Marc Jacobs Fragrances Uluslararası Pazarlama Müdürü Erwan LeBerrigaud ise genç modelle yeni iş birliklerini 'Kaia ile çalıştığımız için çok heyecanlıyız, Daisy’nin zamansız, neşeli ve genç ruhunu kusursuzca yansıtıyor.' sözleriyle anlatıyor.

grace-hartzel-vogue-turkey-fashion

Bu sezonun çekimlerinde Gerber'in eşlikçileri arasında genç ve başarılı modeller Meghan Roche ve Adut Akech bulunuyor. Optimist karelerin arkasındaki isimler ise kreatif direktör Katie Grand ve moda fotoğrafçısı Alasdair McLellan. Bu parfüm koleksiyonunun eğlenceli, eklektik ve zarif karakteri, mavi gökyüzü altındaki papatya bahçelerinde çekilen fotoğraflarda kendini gösteriyor. Çiçeksi kokuların mutluluk saçan, çekici, romantik ve düşsel dünyasını ziyaret etmek için Daisy ailesine mutlaka göz atın. 

2020'nin En Yeni Parfümleri

ETİKETLER: KAİA GERBER , MARC JACOBS , DAİSY , PARFÜM