19 Aralık 2018

Jennifer Lopez'in Cilt Bakımı Markasına Hazır Mısınız?

YAZI: EKİN KURBETÇİ

 jennifer-lopez-red-carpet-beauty-skin-care-line-make-up

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Jennifer Lopez'in kusursuz cildine ve tanrıça ışıltısına kavuşmaya bir adım daha yaklaşıyoruz! Geçtiğimiz günlerde yeni filmi Second Act'in tanıtımına katılan ünlü güzel soruları yanıtlarken bir soruya beklediğimizden daha kapsamlı ve heyecanlandıran bir karşılık verdi. Kişisel bakım rutini sorulduğunda bu soruyla sık sık karşılaştığını söyleyen JLo,  kendi bakım markası üzerinde çalıştığını duyurdu.

'Bu ürünlerin üzerinde uzun zamandır çalışıyorum, çünkü öylesine bir şeyi piyasaya sürmek istemem. Eğer bir ürünün üzerinde ismim yazıyorsa o mutlaka işe yaramalı.' diye anlatan Jennifer 'Markamın bugüne kadar öğrendiğim her şeyi ve tüm bakım sırlarımı kapsamasını istiyorum. İğnelere ihtiyaç duymayacağınız bir bakım rutininiz olacak.' diye ekledi.

Ancak ne yazık ki Jennifer Lopez'in yeni ürünlerini denemek için 2019'un sonlarına kadar beklememiz gerekecek. Sonuçta o Jennifer Lopez ve her şeyin mükemmel olması gerek! Inglot ile yaptığı iş birliğiyle bize ışıltılı JLo makyajını veren ünlü güzel, kendi bakım markasıyla da her daim genç ve kusursuz Jennifer Lopez cildine kavuşmamızı sağlayacak.

Jennifer Lopez'den Genç Cildin 5 Sırrı

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , CİLT BAKIMI MARKASI , YAŞLANMA KARŞITI , GÜZELLİK