17 Kasım 2020

Jennifer Lopez'in Cilt Bakım Sırrı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-üskin-care-beauty-jlobeauty

Fotoğraf: @jlobeauty

Aslında hepimiz Jennifer Lopez'den bir güzellik atağı bekliyorduk. Saç ve makyaj tercihleriyle sıkça konuşulan ve takip edilen başarılı yıldızın güzellik imzaları, ilham panomuzun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bronz ışıltısı, dumanlı bakışları ve makyaj hileleriyle çok konuşulan Jennifer Lopez, sonunda kendi kozmetik markasını çıkaracağını duyurdu. Ancak durum beklenenden biraz farklı!

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

JLO BEAUTY (@jlobeauty)'in paylaştığı bir gönderi

JLo Beauty'nin ilk odağı cilt olacak. 'Bu anlık bir heves değil, benim 30 yıllık hayalim. Sizinle cilt bakım sırlarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum!' sözleriyle bizi heyecanlandıran Lopez, gençlik kodlarını deşifre etmeye hazırlanıyor. Güzelliğin geçici olmadığı mottosuyla yola çıkan JLo Beauty'nin çıkış tarihi 1 Ocak 2021 olarak açıklandı. Markanın internet sitesinden başvuru yapanlarsa ürünlere 8 Aralık'ta önden sipariş verebilecek.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

JLO BEAUTY (@jlobeauty)'in paylaştığı bir gönderi

Henüz koleksiyonun genişliği ve ürün özellikleri belli değil. Ancak markanın instagramdaki gönderilerine bakılırsa Jennifer Lopez'in ışıldayan cildine JLo Beauty ile sahip olabileceğiz.

Jennifer Lopez'in Yaşlanma Karşıtı Bakım İpuçları

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , GÜZELLİK , KOZMETİK MARKASI , CİLT BAKIMI