25 Eylül 2017

Güçlü Kaşların Yeni Sırrı: Kaş Peeling'i

YAZI: EKİN KURBETÇİ

dolce-gabbana-beauty-brows-milano-fashion-week

Dolce&Gabbana Backstage, Fotoğraf: Indigital.tv

Cilt bakımında kan dolaşımını ve hücre yenilenmesini hızlandıran peeling'in önemini bilmeyen yok. Peki kaşlarına peeling yapmanın önemi hiç aklınıza geldi mi? Cilt bakım rutininizde kaşlarınıza ayıracağınız 15-20 saniyelik bir zaman  gür ve sağlıklı kaşların yeni sırrı.

Nasıl Uygulamalı?

Haftada iki kez yapapacağınız bu uygulamayı vücudun en ince ve hassas derisini taşıyan göz bölgesinin yakınında yapacağınız için çok dikkatli olmalısınız. Az bir miktarda ürünü serçe parmağınıza alarak kaş çevresine nazik dairesel hareketlerle yedirin ve bol suyla durulayın.

Nasıl İşe Yarıyor?

Peelingle kaş diplerinizi ölü hücrelerden arındırarak batık tüyleri dışarı çıkarabilir ve kan dolaşımını hızlandırarak kaş uzamasını destekleyebilirsiniz. Bonus olarak kaş çevresinde pürüzsüzleşen cildiniz size daha düzgün bir fondöten bitişi verecektir. Kaş besleyici ürünleri de peeling'den hemen sonra uygulayarak daha hızlı ve etkili bir şekilde cilde nüfuz etmelerini sağlayabilir ve gür kaşlara kavuşmanızın süresini kısaltabilirsiniz.

Kaş artistlerinin de önerdiği bu kolay uygulama bizi uzun dönemdir gündemden düşmeyen 'tom boy' kaşlarına kavuşturacaksa denemeye değer!

3 Adımda Yoğun ve Gür Kaşlar

ETİKETLER: GÜZELLİK , BAKIM , KALIN KAŞ