10 Aralık 2019

Embryolisse’den Kırışıklıklarla Savaşan Yenilikler

Doğal içerikleri ile hassas ciltlerin bile kullanabildiği 70 yıllık Fransız markası Embryolisse kırışıklıklarla mücadele eden, cildi yenileyip ışıldamasını sağlayan yeni cilt bakım ürünleriyle karşınızda. Tüm dünyada makyaj artistleri tarafından sevilip önerilen, sadık müşteri kitlesi çok yüksek olan Embryolisse’in yeniliklerini yakından inceledik.

 

Besleyici ve Onarıcı Bakım - Filaderme Emulsion

Cildin lipit yapısını ve hücre içi yapıları onararak cilde gerekli besinleri yükleyen Filaderme Emulsion cilt bariyerini de güçlendiriyor. Aktif içeriğinde besleyici olarak shea yağı ve balmumu bulunan ürün, aloe vera, soya proteinleri ve squalene ile de cildi nemlendirme görevini başarıyla yerine getiriyor. Özellikle kuru ciltler için geliştirilmiş bu besleyici ve onarıcı ürünü sabah ve akşam temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Bu arada Filaderme Emulsion, markanın Lait Creme Concentre’den sonra en çok satılan ve hatta Huda Kattan tarafından paylaşıldığı için de en çok bilinen ürünü haline geldi.

 

embryolisse

 

Gece Hassas Bakım - Gentle Night Peeling

Embryolisse’in ‘Yeni Cilt Etkisi Bakımı’ serisinin ürünü olan Gentle Night Peeling, kırışıklıklarla savaşması nedeniyle 30 yaş ve üstündeki tüm cilt tipleri için uygun. Temel aktif maddeleri arasında peeling etkili limon havyarı özü, besleyici olarak da macadamia argan ve shea yağlarını içeren Gentle Night Peeling, gece boyunca hücre yenilenmesine yardımcı oluyor. Hassas ciltler için bile uygun olan ürün cildi nazikçe soyarak hücre yenilenmesini kolaylaştırıyor. Kullanıldığı her geceden sonra cildin daha pürüzsüz olmasını ve cilt tonunun eşitlenmesini destekliyor.

 

embryolisse 

 

Besleyici ve canlandırıcı bakım - Embryoderme

Kuru ve olgun ciltler için önerilen Embryoderme tüm kuruluk ve rahatsızlık belirtilerinizi yok etmeyi hedefliyor. Aydınlık ve tonu eşitlenmiş, esnek, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt vaat ettiğini söyleyelim. Aktif içerikleri arasında nemlendirici olarak aloe vera ve soya proteinleri bulunurken canlandırıcı olarak da elastin ve kolajen içeriyor. Sabah ve akşam temiz ve kuru cildinize uygulayabilirsiniz.

 embryolisse

 

İlk kırışıklıkları önleme - Soin Eclat Jeunesse

Hızlı ve uzun süreli nemlendirme etkisiyle inci çizgileri ve erken kırışıklıkları düzeltmeyi hedefleyen ürün, nemlendirici olarak hyalüronik asit, gliserin ve squalane, düzeltici olarak acmella özü ve E vitamini, parlaklık verici olarak da biyosakkarit aktif maddelerini içeriyor. 30 yaşından itibaren sabah ve akşam yüzünüzün merkezinden dış kenarlara doğru masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 20 gönüllü üzerinde 28 gün boyunca günde 2 kez uygulamayla yapılan deneyimleme sonucunda kullanıcıların yüzde 70’i cildin yaşlanma belirtilerini azalttığı ve erken kırışıklıkların görünümünü geciktirdiği yönünde görüş bildirdiler.

 

embryolisse 

 

Nemli ve Dolgun Dudaklar için  - Comfort Lip Balm

Dudak bakımı özellikle soğuk havalarda ayrı bir önem kazandığı için cilt bakımınızı yaparken dudaklarınızın bakımını da atlamayın. Embryolisse Comfort Lip Balm, yapılan kullanıcı testlerinden elde edilen sonuçlara göre* uygulamadan 10 dakika ve 4 saat sonra hidrasyonda yüzde 40 artış sağlıyor. Bunun yanı sıra dudakların prüzsüzleşip dolgunlaşmasına katkıda bulunurken esnek ve ipeksi yumuşaklıkta dudaklara sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Pink Nude ve Coral Nude olarak iki ayrı tonu bulunan dudak balmı tüm cilt tiplerine de uygun.

*11 gönüllünün katılımıyla yapılan korneometri analizi

 

embryolisse 

Işıltılı Bir Cilt için Yenileyici Peeling - Exfoliating Cream

Ölü hücreleri ve pürüzleri nazikçe temizleyen bu peeling kremi, hücre yenilenmesini hızlandırıyor. Uygulamanın ardından rahatlamış, nemlenmiş ve gergin olmayan bir cilt bırakıyor. Temel aktif içerikleri arasında antioksidan olarak A ve E vitaminleri, yenileyici olarak F vitamini, nemlendirici olarak hyalüronik asit, peeling olarak bambu, besleyici olarak da balmumu ve besleyici yağlar bulunuyor. Haftada bir kez kullanılması yeterli olan ürün temiz ve ıslak cilde uygulanıyor. 12 gönüllü üzerinde 3 hafta boyunca haftada bir kez kullanımla yapılan deneyimleme sonucunda katılımcıların yüzde 100’ünün arınmış, pürüzsüz, taze ve yumuşak bir cilde sahip olduklarını belirttiklerini de söyleyelim.

 

embryolisse

 

ETİKETLER: EMBRYOLİSSE , CİLT BAKIM