17 Kasım 2014

Doğal ve Işıltılı Bir Cilt

Sezonun nude makyaj trendine ayak uydurmak kolay değil. Her şeyden önce cildinizi derinlemesine temizlemeniz pürüzsüz bir kanvasa sahip olmanız için büyük önem taşıyor. Üstelik yüzdeki istenmeyen tüyler de nude makyaj uygulamalarında daha çok göze batabiliyor. Hayat kurtaran nitelikte, pratik bir cihazla cilt bakım rutininize fark yaratan bir ekleme yapabilirsiniz. Dünyanın 1 numaralı epilatör markası Braun, pürüzsüz ve hassas yüz epilasyonu sunan devrim niteliğindeki cihazında dünyanın ilk yüz epilatörü ve temizleme fırçasını bir araya getirdi.

 

İŞE HASSAS EPİLASYONLA BAŞLAYIN

Yeni Braun Face’in küçük ve etkili, ince epilatör başlığı görünmeyen tüyleri bile kökünden alarak kaşlar, dudak üstü ve çenede hassas bir uygulama sağlıyor. Süper etkili epilasyon için 10 mikro açıklığa sahip Braun Face’le epilasyon, manuel cımbızdan 200 kat daha hızlı ve ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri bile alıyor.

Braun Face satın almak için tıklayın

 

CİHAZI TEMİZLİK FIRÇASINA DÖNÜŞTÜRÜN

Ürünün başlığını kolayca değiştirdiğinizde, yeni Braun Face etkili bir gözenek temizleyici fırçaya dönüşerek spa kalitesinde bir sonuç elde etmenizi sağlıyor. Sadece ellerle yapılan temizliğe göre 6 kata kadar daha etkili olan sonik temizleme teknolojisi, makyajı, kiri ve cilt kusurlarını hassas bir şekilde derinlemesine temizliyor. Braun Face %100 su geçirmez olduğu için banyo esnasında cildinizi hiç sorun yaşamadan nazikçe ve derinlemesine temizleyebilir, duş rutininizin ayrılmaz bir parçası haline getirebilirsiniz. Derin temizleme sonrası kullandığınız cilt bakım ürünlerinin de cilde daha iyi nüfuz ettiğini ve daha etkili sonuçlar verdiğini göreceksiniz.

 

BRAUN BEAUTY CAMP

Braun Face’in lansman etkinliğinde makyaj artisti Nur Toktay’dan ideal kullanım tüyolarını dinledik. Birçok alternatif tüy giderici uygulamalarda derinin kalınlaşması ve pigmentasyon karşılaştığımız problemlerden. Braun Face bu problemleri ortadan kaldırıyor. Üstelik fırçalı kullanım, uzun vadede anti-aging fayda da sağlıyor. Ölü derilerden Braun Face sayesinde arınan cilt daha kolay yenileniyor.

 

Braun Face ile ilgili daha fazla bilgi icin tıklayın

Burcu Esmersoy ve Güzelik Editörümüz Valerie Dayan'la Braun Face'in pürüzsüz etkisini keşfettik. Videoları izlemek için tıklayın.

 

 

 

İlgili Başlıklar