22 Temmuz 2010

Cildin gıdası Anantara Spa'dan

Haftasonu İstanbul'dan kaçamayanlar Bellevue Etiler'deki Anantara Spa'da kendilerini çikolatalı, yeşil çaylı ya da meyvelı yoğurtlu karışımlarla hazırlanan bakımların kollarına bırakabilirler.

Vücut isterse güneşten yorgun düşsün, isterse güneşle buluşamamanın eksikliğini hissetsin, Bellevue Anantara Spa'daki vücut tedavi masajları cildin üstünde güneş açtırabilir.

Bakımların ayrıntıları şöyle:

Meyveli yoğurtlu karışımıyla cildi besleyen Tamarind Vücut Patlaması, Thai masaj geleneğinin en önemli parçalarından biri. C Vitamini içeren aromalardan oluşan içeriğiyle Tamarind yıpranmaları tedavi ediyor, cildin doğal ve parlak görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Kakao içeriklerinden ve kahverengi şekerden oluşan Çikolatalı Vücut Tedavisi, cilde uyguladığı detoks ile kan dolaşımına yardımcı oluyor.

Yeşil Çay Banyosu, anti-enflamatuar yatıştırıcı özelliği ile içindeki mineraller ile vücudu rahatlatıyor. Ayrıca yüze uygulanan basınçlı masaj ile güneşin yorduğu vücut eski dengesine kavuşuyor.

Ayrıca hamam sefası sunan Anantara Spa Bellevue'de 31 Ağustos tarihine kadar aromatik köpüklü banyo ve nemlendiriciler ile teni besleyen cildi yenileyen köpük masajı 60 TL'ye sunuluyor.

Temmuz sonuna kadar 100 TL değerindeki bakımlar için 0212 275 12 22 numaradan rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

İlgili Başlıklar