29 Aralık 2014

#Braun ile #StilinleÖzgürOl

Braun saç şekillendiricileri ile saçlarındaki ışıltıyı ortaya çıkarma zamanı! Yapman gereken şey çok basit. Vogue Türkiye editörlerinin seçtiği, sezonun öne çıkan saçlarını tamamlayan kombinler için vogue.com.tr’de En İyiler sayfasına göz at. Bu stiller arasından sana uygun olanı ve kendi saç stilinin fotoğrafını paylaş, Vogue Türkiye sayfalarında sen de yerini al.

 

Üstelik finalistleri Braun Yeni SensoDryer Saç Kurutma Makinesi, Braun SensoCare Düzleştirici ve Braun Style&Go Seyahat Seti kazanma fırsatı ve Vogue Türkiye iPad üyeliği bekliyor. Üstelik her katılan Braun saç bakım ürünlerinde geçerli Morhipo'dan %20 indirim kodu kazanıyor.

 

Braun SensoCare Düzleştirici’nin mükemmel ısı koruması ile sağlıklı ve parlak saçlar elde ederken, Braun SensoDryer saç kurutma makinesinin gelişmiş sensörü ile dakikada sıcaklığı 600 defa ölçen ve ısıyı en uygun düzeye getiren teknolojisi sayesinde eşi benzeri olmayan profesyonel şekillendirmenin keyfini çıkaracaksınız. Braun’un en küçük ve en hafif taşınabilir şekillendiricisi Style&Go ile her an, her yerde mükemmel görünen sağlıklı saçlara sahip olacaksınız.

 

 

 

Hemen En İyiler’den kendi tarzını anlatan kombini seç.

Daha sonra seçtiğin kombini yazarak formu doldur ve fotoğrafını yükle. 

ETİKETLER: #STİLİNLEOZGUROL , BRAUN , #STİLİM