28 Temmuz 2022

Sağlıklı Bir Mola ile Zayıflayın

The LifeCo

Sağlıklı ve kalıcı kilo vermenin yalnızca bir yolu var; kısa yollarla verilmeye çalışılan kilolar maalesef ki kalıcı bir sonuç ortaya çıkarmıyor. Stres, hareketsiz bir yaşam tarzı, kötü beslenme alışkanlıkları, hava kirliliği, işlenmiş gıdalar, hazır gıdaların çoğunda kullanılan kimyasallar ve çevre kirliliği vücudunuzda yıllar boyunca toksin birikmesine ve kontrolsüz kilo alımına neden olabiliyor. The LifeCo; Bodrum, Antalya ve Phuket’teki wellbeing merkezlerinde daha sağlıklı, daha keyifli ve mutlu bir yaşam sürebilmenize yardımcı olabilmek için bilimsel olarak desteklenen detoks ve beslenme programları, egzersiz seansları, ruhsal ve zihinsel yenilenme terapilerini tek bir çatı altında birleştirdiği programlarla sizlere sunuyor.

The LifeCo

İyileştirici (Terapötik) etkisi bulunan beslenme programları sağlıklı ve kalıcı bir zayıflama sağlarken, hücresel yenilenmeyle gençleşme sağlıyor. Bu özel programlar; ciltte parlaklık, enerji seviyesinde yükselme, ruhsal ve zihinsel rahatlama gibi fark edilebilir bir transformasyona neden oluyor. Gündelik yaşamınızdaki stres ve endişelerden uzakta, The LifeCo’nun huzurlu atmosferinde yoga, meditasyon, nefes terapisi ve daha birçok etkinliği içeren bu program, sadece kendinize odaklanarak her mevsim sağlıklı bir beden ve zihinle zinde olmanızı sağlıyor.

Ödüllü Beslenme Programları

The LifeCo deneyiminiz boyunca açlık hissetmeden, ödüllü lezzetler ve dünyaca ünlü master detoks programıyla ideal kilonuza ulaşmanızı sağlıyor. Raw-vegan beslenme, ketojenik diyet, aralıklı oruç ve su orucu gibi diyet prensiplerinin temellerini profesyoneller eşliğinde deneyimleyebilirsiniz. Wellness koçu eşliğinde ihtiyaçlarınıza özel hazırlanacak programlarla metabolizmanızı yormadan, sağlıklı yaşam tarzı değişiklikleriyle yenileceğiniz eşsiz bir deneyimde; Terapötik detoks ve beslenme planı, doktor ve diyetisyen konsültasyonu, yaşlanma karşıtı ve inceltici terapiler, yoga, fitness ve meditasyon seansları, ödüllü SPA ve güzellik uygulamaları, sağlıklı beslenme atölyeleri, program sonrası uzman desteği alabilirsiniz.

The LifeCo

Anti-Aging etkili doğal terapiler

The LifeCo’da size özel hazırlanan detoks ve beslenme programları, bağışıklık güçlendirici ve yaşlanma karşıtı etkili terapilerle zenginleştiriliyor ve içten dışa yenilenme sağlıyor. Ozon, Glutatyon ve uzun yaşamın sırrı NAD IV terapi gibi gençleştirici uygulamalarla kendinizi çok daha güçlü hissedebilirsiniz.

Sağlıklı yaşama yeni bir adım atmak için detayları buradan inceleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: THELİFECO

İlgili Başlıklar