04 Eylül 2021

Bella Hadid Artık Wellness Dünyasında

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

bella hadid, kin euphorics

@bellahadid

Bella Hadid günümüzün en başarılı, bu yüzden de takvimi en yoğun modellerinden biri. Defileler, kampanya çekimleri, iş birlikleri derken oldukça ışıltılı görünen hayatının ardında Hadid’in aslında çok yorucu bir temposu var. Elbette bu akışın getirdiği bazı zihinsel ve ruhsal yıpranmalar herkes gibi genç modeli de etkiliyor.

“Sürekli bir işten başka bir işe koşturuyor ve limitlerimi zorluyordum.” diye açıklayan model aynı zamanda beyin sisine ve aşırı yorgunluğa sebep olan Lyme hastalığının etkileriyle de mücadele ediyor. Yüksek enerjinin ve motivasyonun oldukça önemli olduğu bu meslekte Hadid, ona yardımcı olacak daha sağlıklı seçimlere yöneldi.

İçeriğini inceledikten sonra denemeye karar verdiği Kin Euphorics tam da bu noktada devreye girerek Hadid’in vazgeçilmez içeceklerinden biri oldu. İçinde rahatlatıcı etkisiyle bilinen GABA barındıran ve Hadid’in deyimiyle “beyin sağlığını önemseyen” bu içecek artık süper modelin ilk wellness hamlesi olarak karşımızda. Instagram hesabından yaptığı duyuruyla birlikte artık Kin Euphorics’in kurucu ortağı olan Hadid, markayı bir üst seviyeye çıkartmaya hazırlanıyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Bella ? (@bellahadid)'in paylaştığı bir gönderi

İlgili Başlıklar