10 Nisan 2016

Stil Star: Daisy Ridley'nin Gücü İçinde

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

1992 doğumlu Daisy Ridley’nin sinema kariyerine efsanevi Star Wars serisinin son filmi The Force Awakens ile başlaması büyük şans. Ancak İngiliz aktrisin sıkı çalışma temposu ve doğuştan gelen oyunculuk yetenekleri, bu ani başarının tesadüf olmadığına işaret ediyor. Sadece beyazperdedeki maharetleriyle değil stiliyle de dikkatleri üzerine çeken Ridley’nin modern ve dinamik görünümleri, onu beklenenden daha kısa bir sürede ikon mertebesine taşıyabilir.

daisy ridley

Fotoğraf: Rex Features

Galaktik Çiçekler

Tokyo’daki Star Wars basın toplantısına Mary Katrantzou 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan desenli ve işlemeli mini bir elbiseyle katılan Ridley, oral çizgilere galaktik bir yorum getiriyor. Genç oyuncunun cesur stil algısı, kırmızı halıda mini elbiseleri en kibar tabiriyle “uygunsuz” kabul eden geleneksel düşünce yapısının tam karşısında.

daisy ridley

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Aydınlık Tarafta

Star Wars: The Force Awakens’ın Los Angeles prömiyerine Chloé Atelier imzalı beyaz elbisesiyle katılan Ridley, neo-romantik duruşuyla stilindeki yüksek çeşitliliği gösteriyor. İşlemeli tül ve dantelin güç birliği güzel aktrisin dinamik ruhunun, doğal güzellik tercihleriyse modern tavrının kusursuz birer yansıması.

 

ETİKETLER: DAİSY RİDLEY , STAR WARS