03 Aralık 2019

Star Wars'un Galaktik Dünyası Pat McGrath Renklerinde

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

19-12/03/hbz-star-wars-pat-mcgrath-00-index-1575310963.jpg

İngiliz makyaj sanatçısı Pat McGrath, Star Wars ile güç birliği yapıyor. Skywalker destanını kutlayan iş birliği, hem gözler hem de dudaklar için yedi özel üründen oluşuyor.

McGrath, “Dudak ürünleri için ikonik yinelemeleriyle ışın kılıcı parlaklığına ulaşıyoruz” diyor. İçerisinde antioksidan ve cildi yumuşatıcı formüller içeren rujlar, parlaklık sağlarken aynı zamanda da nemli ve sağlıklı yapılarıyla dikkat çekiyor. 

19-12/03/hbz-star-wars-pat-mcgrath-03-1575311255.png

Altından menekşeye, pigmentli ışıltılı tonlar ve metalik renkler içeren paletler, Star Wars'un karakterlerinden, kostümlerinden ve manzaralarından esinlenilmiş ve Pat McGrath Labs'in tarzına göre şekillenmiş.  McGrath, “StarWars’un galaksilerdeki çekiciliğini kutlayan Disney’le bu harika iş birliği için, Prenses Leia’nın ikonik güzelliğinden C-3PO’nun yaldızlı cazibesine kadar ilham aldım. En sevdiğim şeylerden ikisi olan makyaj ve Star Wars ile bir şeyler yaratmak çok eğlenceliydi. Koleksiyon, yıldızlararası gölgeler ve hipnotik dokularla gücü topluyor” açıklamasında bulundu.

Koleksiyon iki parça halinde sunulacak; ilki 13 Aralık'ta Selfridges ve PatMcGrath.com'da, ikincisi ise 26 Aralık'ta piyasaya sürülecek.

ETİKETLER: MAKYAJ , STAR WARS , PAT MCGRATH