08 Nisan 2022

Simone Ashley'nin Stiline Yakından Bakış

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-04/06/peterluxhair_262224011_1121162488419264_7740008713275136396_n.jpg

Fotoğraf: @rebeccacorbinmurray

Aslında oyunculuğa çok da yeni başlamış bir isim değil Simone Ashley. Broadchurch, Kill Ben Lyk ve Pokémon: Detective Pikachu gibi yapımlarda da yer alan oyuncu, esas çıkışını Netfix yapımı Sex Education’a ve tabii ki Bridgerton’a borçlu. Dizide Kate Sharma karakterine hayat vermesi, ona başarılı yükselişin kapılarını ardına kadar aralarken, katıldığı kırmızı halı törenleri ve etkinliklerdeki görünümleriyle de moda zevkini kanıtlıyor.

Vogue’a verdiği bir röportajda stilisti Rebecca Corbin Murray’nin ona çok şey öğrettiğini söyleyen Ashley, “Hangi kıyafetin daha çok yakışacağına ve bir etkinlikte beni nelerin daha az güvensiz hissettireceğine değil, doğrudan 'Senin gerçeğin nedir ve ne istiyorsun?' sorusuyla hareket ediyor. Rebecca’nın felsefesi, içinizdeki güveni bulmak ve kendinizin en iyi versiyonu olduğunuzdan emin olmakla ilgili.” sözleriyle de aralarındaki yakın ilişkinin sırrını açıklıyor.  

Valentino ve Prada gibi modaevlerinin defilelerini de ön sıralardan izlerken, esas stil yolculuğuna Bridgerton için düzenlenen etkinliklerle dahil oluyoruz. Her ne kadar genellikle seçimini siyahtan yana kullansa da, yeri geldiğinde pembe ve mor gibi canlı tonların çekim gücüne de kendini kaptırıyor başarılı oyuncu. O halde şimdi Simone Ashley'nin ilham veren stiline göz atma vakti…

ETİKETLER: SİMONE ASHLEY' , MODA , ÜNLÜ STİL , STİL , BRİDGERTON