04 Şubat 2020

Sarının Fendi Hali: Blake Lively

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

fendi, blake lively, elif altıntaş

Blake Lively, doğum izninden döndü ve Jude Law ile birlikte rol aldığı yeni filmi The Rhythm Section için yoğun bir tura başladı. Geçtiğimiz günlerde Good Morning America'ya konuk olan Blake Lively, New York sokaklarında baştan ayağa Fendi stili ve sarının en sıcak haliyle karşımızda. 

Yalnızca dört ay önce üçüncü çocuğunu kucağına alan Lively, film turlarını moda şovlarına dönüştürmesiyle ünlü. Hatırlarsanız "All I See is You" filmi zamanında günde yedi farklı görünümle karşımıza çıktığı olmuştu. Ünlü oyuncu aynı özveriyi yine göstererek, adeta Gossip Girl'ün Blair Waldorf'una saygı duruşunda bulunuyor.

New York'un soğuk hava koşullarına aldırış etmeden, Fendi'nin İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonu'na ait kapitone detaylı şortuyla mevsim normallerine meydan okuyan Lively anlaşılan, yaz ve kış gardıroplarının artık birbiri içine geçmesi gerektiğini düşünenlerden. Eğer siz de şortlarınızı kışa adapte etmek isteyip, kararsız kalanlardansanız Blake Lively'nin sarı sıcak Fendi stilinden ilham alabilirsiniz.

ETİKETLER: BLAKE LİVELY , ÜNLÜ STİLİ , SOKAK STİLİ , FENDİ