17 Şubat 2017

Melania Trump'ın Stilindeki Jackie Kennedy Etkisi

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Melania Trump’ın aslında gösteriş ve ihtişamdan oluşan stilinin yalın bir zarafete evrilişini son zamanda yakından takip ediyoruz. Özellikle Donald Trump'ın yemin töreniyle birlikte radikal bir değişime uğrayan Melania Trump'ın stilindeki Jackie Kennedy referansı, Ralph Lauren imzalı bebek mavisi bir elbiseyle başladı. Melania Trump'ın bu referansla birlikte, Amerikan tarihinin en popüler ve en çok sevilen First Lady'si nam-ı diğer Jackie O'nun tahtına oturabileceğinin sinyallerini verdiğinden bahsetmiştik fakat Jackie Kennedy'nin Trump'a bu denli ilham olabileceğini tahmin etmemiştik.

Melania TrumpFotoğraf: Getty Images Turkey

Donald Trump ile resmi bir ziyaret için Palm Beach Uluslararası Havaalanı'nda görüntülenen Melania Trump, kombin tercihiyle bizleri bir kez daha Jackie Kennedy dönemine ışınladı. 1973 yılında aynı havaalanında objektiflere yakalanan Jackie Kennedy'nin giydiklerine bir bakın. Melania Trump ile aralarında bir fark görebiliyor musunuz?

Melania TrumpFotoğraf: Getty Images Turkey

Bu benzerliğin basit bir tesadüf olduğunu söyleyemeyiz. İster bir PR çalışması diyelim, ister gizli bir mesaj Melania Trump'ın Jacky Kennedy'nin tahtına göz koyduğu kesin.

 

Melania Trump Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

ETİKETLER: MELANİA TRUMP , JACKİE KENNEDY , ÜNLÜ STİLİ