21 Ocak 2017

Melania Trump'ın Bebek Mavisi Elbisesinin Anlamı Ne?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Amerika’yı ikiye ayıran Donald Trump’ın yemin töreni dün gerçekleşti. Başkanlık görevine resmi olarak başlayan Trump, Beyaz Saray’ı Barack Obama’dan devraldı. Yemin törenine katılanlar arasında yarışı kaybeden Hillary Clinton da vardı. Clinton’ın tören boyunca yüzünden eksik olmayan donuk ifade, Amerika’daki tüm Demokratların ortak duygusunun simgesiydi. Diğer tarafta Cumhuriyetçilerin Trump’ı ve yeni First Lady Melania Trump’ı coşkuyla karşıladıklarını belirtelim.

Melania TrumpFotoğraf: Getty Images Turkey

Marc Jacobs’tan Tom Ford’a, birçok tasarımcı Melania Trump’ı giydirmeyi reddederken, yeni First Lady Ralph Lauren imzalı bebek mavisi bir elbiseyle çıktı karşımıza. Melania Trump'ın markasını temsil edebilecek bir imaja ve değere sahip olmadığını söyleyen Tom Ford'a ve diğer tasarımcılara, gizli bir mesajı vardı yeni First Lady'nin. Elbisesindeki Jackie Kennedy referansıyla, Amerikan tarihinin en popüler ve en çok sevilen First Lady'si nam-ı diğer Jackie O'nun tahtına oturabileceğinin sinyallerini verir gibiydi.

Jackie KennedyJackie Kennedy

First Lady'lik makamına iddialı bir giriş yapan Melania Trump'ı, bakalım Ralph Lauren'dan sonra hangi tasarımcı giydirecek. Takipteyiz! 

ETİKETLER: MELANİA TRUMP , DONALD TRUMP , FİRST LADY , JACKİE KENNEDY