13 Aralık 2018

Jennifer Lopez’in Giambattista Valli Elbisesine Dikkat!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

jennifer lopez

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırmızı halı Jennifer Lopez’in işi. Bugüne kadar kırmızı halıda giyip manşetleri süslemeyen tek bir görünümü yok. Kulağa iddialı gelse de, aslında hiç değil. Neticede, 2000 yılında düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri’nde giydiği Versace elbiseyle, Google Görseller’in geliştirilmesine ilham olan kişi o. Nasıl olduğunu buradan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Aradan yıllar geçmesine rağmen Lopez’in kırmızı halı ritüeli halen güncel. Second Act filminin tanıtımı için televizyon programları, özel etkinlikler ve dünyanın çeşitli şehirlerinde düzenlenen galalara katılan yıldız, söz konusu stil olunca dur durak bilmiyor. Öyle ki, bir günde beş farklı kombinle karşımıza çıkabiliyor. Giydiklerinin arasında öyle bir elbise var ki, geçmişte Versace ile yarattığı etkinin aynısını yakalayacağına ne şüphe. 

jennifer lopez
Fotoğraf: @jlo

Giambattista Valli imzalı şeker pembesi bir elbise. Önü kısa, arkası upuzun. Instagram hesabındaki paylaşımdan gördüğünüz üzere arabaya zor sığıyor, fakat kırmızı halı için biçilmiş kaftan. Lopez fotoğrafı paylaşır paylaşmaz 500 bin beğeni alan elbisenin Aralık sonuna kadar sosyal medyanın en çok konuştuğu tasarımlardan biri olacağı kesin.

Bu arada Lopez’in çanta ve ayakkabısının Jimmy Choo, mücevherlerinin ise Lorraine Schwartz olduğunu not düşelim.

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , ÜNLÜ STİLİ