09 Nisan 2016

Elle Fanning'in Gençlik Aşısı

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Elle Fanning

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Henüz 17 yaşındaki Elle Fanning, yalnızca sinema çevrelerine değil, moda otoritelerine de rüştünü ispat etmiş durumda. So stike ancak genç siluetleriyle ferah, mesafeli ve derinlikli bir portre çizen aktrisin stili, en az karakteri kadar merak uyandırıcı. Geçen sene vizyona giren filmi About Ray’de cinsiyet kimliği olarak erkekliği benimseyen genç bir kızı canlandıran Fanning, hızlı ve kararlı adımlarla yükseliyor. Tabii gün geçtikçe evrilen stili de, bu yükselişten payını alıyor.

Elle Fanning

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Dönüm Noktası 

About Ray, Fanning'in şimdiye dek filmografisine dahil ettiği en spekülatif yapım. Fanning, lm gösterimine romantik fırfır ve cesur pencereleri siyah beyazın kontrastıyla birleştiren dramatik elbisesiyle katılarak, bu rolün stili için de bir dönüm noktası olabileceğini açık ediyor.

Elle Fanning

Fotoğraf: Rex Features

Kaliforniya Ruhu

Kırmızı halı üzerinde masalsı parçalarla karşımıza çıkan Fanning’in günlük stili, yaşıyla son derece uyumlu. Floral baskılar ve açık tonların hakimiyetindeki crop top’lar, tenis etekleri, denim parçalar, minyatür çantalar ve sneaker’lar, gardırobunun vazgeçilmezleri arasında. Spor çizgileri çarpıcı detaylarla dengeleyen Fanning, kelimenin tam anlamıyla bir Los Angeles kızı.

 

 

ETİKETLER: ELLE FANNİNG , ÜNLÜ STİLİ