21 Aralık 2020

Ariana Grande ve Dalton Gomez'in Aşk Kronolojisi

YAZI: HAZAL BAYAT

ariana-grande-engaged@arianagrande

Ariana Grande, geçtiğimiz birkaç ay gündemimizden düşmedi: Yeni albüm, video klipler ve Netflix filmi... Ünlü şarkıcı, seneyi hepsinin önüne geçecek bir haberle kapatıyor. Mayıs ayında birlikteliğini duyurduğu erkek arkadaşı Dalton Gomez'le nişanlandıklarını Instagram hesabı üzerinden duyuran Ari, tebrikleri muhteşem yüzüğünün fotoğrafıyla topladı.

Koronavirüs pandemisinden hemen önce tanışan ikilinin evliliğe giden aşk kronolojisini inceledik.

Alışverişten aşka

Ariana Grande'nin "sonsuz ve sonra biraz daha fazlasına" notunu düşerek nişanlandığını duyurduğu Dalton Gomez, aslında bir emlak danışmanı. Ünlülere sattığı milyon dolarlık evlerle tanınan Gomez ile Ariana'nın tanışması da bir ev sayesinde oluyor. Koronavirüs pandemisinden hemen önce kendine Los Angeles'tan uzakta bir sığınak arayan Ari, söylentilere göre Gomez'i görür görmez etkileniyor.

Tabii ikilinin tek ortak noktaları söz konusu ev değil, Gomez ve Grande'nin çok fazla ortak arkadaşı da var.

20-12/21/ariana-grande-engaged-1608544328.jpg@arianagrande

Resmi açıklama gelmeden

Ariana ve Dalton ilişkilerini resmi olarak duyurmadan birkaç ay önce ortaya beraber fotoğrafları çıkıyor. Ancak Mart ayındaki dedikodular gündemi bir süre meşgul etse de iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmiyor.

"Stuck With U"

İkili, beraber olduklarını Ariana Grande'nin Justin Bieber ile işbirliği yaptığı Stuck With U isimli şarkının video klibinin sonunda ilan ediyorlar. Justin & Hailey çifti başta olmak üzere, Stuck With U şarkıcılarının birçok hayran ve arkadaşının karantina döneminde çektikleri görüntülerden oluşan klibin sonunda, Ariana ile Dalton ikilisinin dansını izliyoruz. Bugün evliliğe giden aşkın ilk resmi açıklaması için daha romantik bir yol bulunabilir miydi?

stuck-with-youAriana Grande & Justin Bieber - Stuck with U

Karantina günleri

İlişkileri karantinadan hemen önce başlayan ikilinin Mayıs ortasında eşleşen maskeleriyle Los Angeles'ta görüntülenmeleri dışında çok fazla fotoğrafları yok. Dolayısıyla, Grande-Gomez aşkını en iyi izleyebildiğimiz yer sosyal medya. Geçtiğimiz Haziran ayında, 27'inci yaş günü yaklaşırken evde geçirdikleri günlerden kareler paylaşan Ari, ilişkisini böylece Instagram'da da resmi olarak duyurmuş oldu.

ariana@arianagrande 

Pırlanta ve inci

Eve kapanılan aylarda süren ilişki, Aralık ayının sonuna yaklaşırken ciddi bir aşamayı daha atlattı. Ariana Grande'nin dün akşam Instagram'dan "forever n then some" notuyla paylaştığı fotoğraflar, ilişkinin göründüğünden de ciddi olduğunu kanıtladı. Demi Lovato ve Hailey Bieber gibi ünlü isimlerin yorumlarda tebrik ettiği Grande'nin yüzüğü, tüm dikkati üzerinde toplamayı başardı.

ariana-grande-yüzük@arianagrande

İlişkilerine başladıktan 10 ay sonra önemli bir karar alan ikilinin ne zaman evleneceği ve bizi nasıl bir kutlamanın beklediği ise merak konusu.

ETİKETLER: ARİANA GRANDE , DALTON GOMEZ , NİŞAN YÜZÜĞÜ , NİŞANLI