METROPOL
METROPOL

29 Temmuz 2021

Yeni Şefiniz Paris Hilton

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

paris hilton

@parishilton

Paris Hilton neredeyse medyayla buluştuğu ilk andan itibaren televizyon dünyasını ustaca domine etmeyi başardı. Skandalları, aşkları, Nicole Richie ile olan inişli çıkışlı arkadaşlıkları ve tabi ki uzun saçları, abartılı seçimleriyle üç boyutlu dünyanın Barbie’si olarak Paris Hilton bir dönemin ikonik isimlerinden biriydi. Müzik dünyasından modaya neredeyse el atmadığı hiçbir alan kalmayan Hilton, kısa bir süre öncesine kadar kendinden beklenilmeyecek ölçüde geri planda kalmıştı.

Ancak konu Paris’in ekran tutkusu olduğunda onu küçümsemek ya da bu durumu kabul edeceğini düşünmek yapılabilecek en büyük hatalardan biri olabilir, ki güncel duruma baktığımız zaman Paris Hilton her devrin medya figürü olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Hatta bu yeniden girişi daha etkili yapmak adına Hilton, onun sembolü haline gelen uzun sarı saçlarını ve gösterişli makyajlarını bir kenarı bırakıp Lanvin’in 2021 İlkbahar/Yaz kampanyası için tamamen değişerek bizi son derece zarif ve şık bir yanıya tanıştırmıştı. Verdiği röportajda bu stili ne kadar sevdiğini hatta kendini bulduğunu söylese de, aslında gerçek kimliği ekranla bağlantılı olan genç varis, yeni projesi için bildiği yoldan ilerlemeyi tercih etti.

4 Ağustos’ta Netflix’te yayına girecek olan “Cooking With Paris”, geçmişten alışkın olduğumuz reality program tarzını yeniden güncellerken bizi abartılı Hilton tarzıyla mutfağa çağırıyor. Kim Kardashian’dan Demi Lovato’ya pek çok ünlü ismin de kendisine eşlik edeceği program özellikle 90’ların televizyon konseptini özleyenler için keyifli bir seçenek olabilir.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Paris Hilton (@parishilton)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: PARİS HİLTON , NETFLİX , PROGRAM , YEMEK