METROPOL
METROPOL

28 Ağustos 2021

The Morning Show 2. Sezonuyla Dönüyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

the morning show

Apple TV+

Başrollerini Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’un paylaştığı The Morning Show, bir televizyon kanalının sabah şovunda çalışan ekip ve perde arkasında olup bitenlere odaklanan hikayesiyle kısa sürede izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Kasım 2020’de ikinci sezonuyla ekranlara gelmesi beklenen dizi, pandemi engeline takılmış ve ertelenmişti. Nihayet ikinci sezona ne zaman kavuşacağımız belli oldu. Apple TV+’ın sevilen dizisinin ikinci sezonuna gün sayarken, neler bildiğimize göz atalım.

Kadroya yeni isimler eklendi

llk sezonuyla Apple'a ilk Emmy ödülünü kazandıran The Morning Show’da, başrol Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'un yanı sıra kadrosunda Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar ve Tom Irwin karşımıza çıkıyor. Dizinin ikinci sezonu, kaldığı yerden Alex ile Bradley'in dikkat çeken canlı yayını sonrasında yaşananlarla devam edecek. İkinci sezonla birlikte kadroya yeni isimler de katıldı; Greta Lee, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian, Valeria Golino ve Julianna Margulies'i yeni sezonda izleyeceğiz.

the morning show

Apple TV+

2.sezon ne zaman yayınlanacak?

The Morning Show’un 10 bölümlük ilk sezonunu kısa sürede bitirdiyseniz, artık yeni bölümleri beklemeye başlayabilirsiniz; sevilen dizi nihayet geri dönüyor. Yeni sezonun ilk bölümü 17 Eylül 2021 Cuma günü geliyor. Her Cuma yeni bölümler Apple TV+ üzerinden izlenebilecek. İkinci sezon da 10 bölümden oluşacak. Ayrıca geçtiğimiz aylarda yayınlanan resmi teaser, Alex'i (Jennifer Aniston) kurgusal Morning Show'a geri getirmenin arkasındaki gerilimler ve Julianna Margulies'in karakterinin tanıtımı hakkındaki görüntülerle, yeni sezonun konusu hakkında ipuçları paylaşmıştı.

the morning show

Apple TV+

Yeni sezonda nasıl bir hikaye izleyeceğiz?

İlk sezonu izleyenlerin hatırlayacağı üzere canlı yayında yaşanan skandalın ardından kahramanlarımızın kanal yönetimi ve izleyicilerle nasıl mücadele edeceğini izleyeceğiz. Yapılan resmi açıklamalarda dizinin ikinci sezonunun hikâyesi, "İlk sezonun bıraktığı patlama noktasından sonra başlayan yeni sezonda The Morning Show, UBA'nin Alex ve Bradley'nin yarattığı enkazdan sonraki belirsizliklerle dolu, kimliğin her şey demek olduğu ve karakterlerin gerçekten kim olduğu ile kimi temsil ettikleri arasındaki uçurumun vurgulandığı dünyasına geri dönüyor." sözleriyle özetleniyor. Ayrıca dizinin güncel sorunları da ele alması bekleniyor.

ETİKETLER: APPLE TV+ , THE MORNİNG SHOW