METROPOL
METROPOL

19 Ekim 2021

That '70s Show Geri Dönüyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

that 70s show

Fotoğraf: Fox

“Hello, Wisconsin!”

That '70s Show’u ve Wisconsin’i özleyenlere iyi haberlerimiz var. Re-make’lerin ve spin-off’ların hızını alamadığı bu günlerde That '70s Show da geri dönüyor. Netflix, popüler sit-com'un devamı için resmen onay verdi. 90’lı yıllarda geçmesi planlanan dizinin yazarları da orijinal dizinin yazarları Bonnie Turner, Terry Turner ve çiftin kızları Lindsey Turner. Dizinin 10 bölümlük olacağı da gelen bilgiler arasında.

Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Danny Masterson ve Wilmer Valderrama gibi yıldızların kariyerlerindeki ilk iş olmasıyla bilinen That ’70s Show, 70’li yılların ikinci yarısında bir grup arkadaşın maceralarını konu alıyordu ve 8 sezon sürmüştü.

that 70s show

Fotoğraf: Fox

That ’90s Show ise bizi 1995 yılında başlayan bir maceraya götürecek. Hikaye, Eric ve Donna'nın kızları Leia Forman'ın, büyükannesi Kitty ve dedesi Red'i ziyaret etmek için Wisconsin’e gelmesiyle başlayacak. Buradan da anlaşılacağı üzere Red Forman ve Kitty Forman karakterlerini canlandıran Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp'un devam dizisiyle yeniden karşımıza çıkacaklar. Netflix, ayrıca her iki yıldızın da yönetici yapımcı olarak görev yapacağını açıkladı.

Özlediğimiz diğer simalara da kavuşur muyuz sorusu, şu an için kesin bir şekilde yanıtlanmasa da gelen açıklamalara göre eski kadroyla görüşmeler sürüyor. Bu arada bu yeni dizinin, That '70's Show’un ilk devam dizisi olmayacağını da hatırlatalım. Daha önce kadrosunda Glenn Howerton ve Chyler Leigh'in de yer aldığı That '80s Show da ekranlara gelmiş, dizi 13 bölümlük kısa bir ekran macerası yaşamıştı.

 Yeni serüven ve 90’lar enerjisi nasıl bir geri dönüş yapacak, merakla bekliyoruz.

 

ETİKETLER: THAT '70'S SHOW , NETFLİX