METROPOL
METROPOL

16 Kasım 2021

Şehre Dönüş Tarihi Belli Oldu

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

and just like that

HBO Max

Sex and the City'nin yeni uyarlaması And Just Like That’in çekimleri New York'ta devam ederken sosyal medyada neredeyse her gün yeni bir fotoğraf önümüze düşmüş, atılan her adımdan neredeyse haberdar olmuştuk.

Birçoğumuz hayal kırıklığı yaşar mıyız korkusuyla bu fotoğraflara karşı biraz daha temkinli durmaya çalışsak da artık bu sorunun cevaplanmasına çok az kaldı. Yaklaşmakta olan And Just Like That dizisi için ilk tam fragman gelirken aynı zamanda dizinin ilk iki bölümünün 9 Aralık'ta yayınlanacağı açıklandı. Sonraki sekiz bölüm her hafta Perşembe günleri gelecek.

and just like that
HBO Max

Fragmanda ir yandan yeni karakterleri görüyor bir yandan da Carrie’nin yeni görünümlerini takip etmeye çalışıyoruz. Fragmanda ayrıca geçtiğimiz ay kaybettiğimiz Stanford Blatch karakteriyle tanınan oyuncu Willie Garson’un sahneleri de yer alıyor.

And Just Like That adlı yeni uyarlamada Carrie, Miranda ve Charlotte’ın 50’li yaşlarındaki yaşamlarını izleyeceğimiz duyurulmuştu. Sarah Jessica Parker, Vanity Fair’e yaptığı açıklamada ise COVID-19'un tabii ki hikâyenin bir parçası olacağını, ortadan kaybolan arkadaşlarla ilişkilerin nasıl devam ettiğini ya da değiştiğini, bu konulara yazarların değineceğine dair büyük bir inancı olduğunu dile getirmişti. Her biri 30 dakika uzunluğunda 10 bölüm izleyeceğiz.

 

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

ETİKETLER: AND JUST LİKE THAT , HBO MAX , SEX AND THE CİTY