METROPOL
METROPOL

28 Şubat 2021

Ryan Gosling'den Haber Var

EDİTÖR: ILGAZ GÖKIRMAKLI

YAZI: VOGUE TÜRKİYE

Ryan Gosling, Donald E. Westlake'in Memory romanından uyarlanan The Actor'da başrol oynayacak.

Ryan Gosling
La La Land'deki performansıyla Ryan Gosling/Rex

Edebiyat dünyasından beyaz perdeye ve ekranlara uyarlamalar tüm hızıyla devam ediyor. Donald E. Westlake’in Memory adlı romanından uyarlanan The Actor filmi de bu uyarlamalardan biri olacak. Hollywood Reporter'ın haberine göre filmin başrolünde ünlü oyuncu Ryan Gosling’i izleyeceğiz.

The Notebook, La La Land, Crazy Stupid Love filmleriyle kalbimize taht kuran Gosling, bu kez 1950'lerde Ohio'da dövülen ve ölüme terk edilen New Yorklu aktör Paul Cole rolüyle karşımıza çıkacak. Gosling’i 2017’de yılın en çok konuşulan yapımlarından La La Land’de kendi caz kulübünü açmak isteyen piyano sanatçısı Sebastian Wilder performansıyla izlemiştik. Emma Stone ile başrolde yer aldığı La Land, Gosling’e Altın Küre Ödülleri Müzikal veya Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandırmıştı. Gosling'i son olarak, biyografi türündeki Ay'da İlk İnsan filminde, Neil Armstrong rolüyle izlemiştik.

Gosling uzun diyebileceğimiz bir aradan sonra bu kez hasarlı hafızasıyla hayatını geri kazanmaya çalışan bir karakterle karşımıza çıkacak.

Kaybettiği hayatını yeniden elde etmek için mücadele eden bir aktörün hikâyesine odaklanan filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda senaryoda da imzası bulanan Duke Johnson oturacak.

ETİKETLER: RYAN GOSLİNG