METROPOL
METROPOL

31 Mart 2021

Prens Harry ve Meghan Markle’ın Üçüncü Filmi Geliyor

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Royal family
Getty Images

 

Prens Harry ve Meghan Markle’ın hayatı hiç şüphesiz Prenses Diana’nın yarattığı etkiye en yakın şekilde ilerleyen hikayelerden biri. Flört aşamalarından düğünlerine kadar gündemdeki yerlerini hiçbir zaman yitirmeyen çift yaşadıkları olaylar, kraliyet ailesinden ayrılışları ve son olarak Oprah Winfrey’e verdikleri röportajla izi asla silinmeyecek bir sarsıntı yarattı.

Lifetime kanalı daha önce Harry & Meghan: A Royal Romance ve Harry & Meghan: Becoming Royal filmlerinin ardından Oprah’a verilen son röportajdan da ilham alarak serinin üçüncü filmi olan  Harry & Meghan: Escaping the Palace için kolları sıvadı.

Çiftin oğulları Archie doğduktan sonra göğüsledikleri zorluklara, onların kraliyet ailesinden ayrılmalarına neden olan gelişmelere ve yeni hayatlarına odaklanacak olan film için tüm dünya çapında casting çalışmaları da başladı. Daha öncesinde iki film için de farklı isimlerle çalışan kanal son yapım için de farklı isimlere yönelmeyi planlasa da bu konuda henüz bir ip ucu yok. Genelde çekimler konusunda hızlı bir yol izleyen Lifetime’ın yeni filmi de 2021 yılı bitmeden tamamlayacağı ön görülüyor.

ETİKETLER: PRENS HARRY , MEGHAN MARKLE , OPRAH WİTH MEGHAN & HARRY