METROPOL
METROPOL

03 Nisan 2022

Nisan Ayında Ne İzleyelim?

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar- Netflix

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar - Netflix

Tüm zamanların en büyük ikonlarından Marilyn Monroe’nun gizemli ölümü yeniden mercek altında. Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar belgeseli, Monroe’nun gizemli ölümünü yeniden inceliyor ve onu tanıyan insanlarla yapılan kapsamlı röportajların ses kayıtlarını paylaşıyor. Belgesel, 27 Nisan’da Netflix semalarında.

The First Lady - beIN CONNECT

Başrollerde Oscar'lı Viola Davis, Altın Küre ödüllü Michelle Pfeiffer, Emmy ödüllü Gillian Anderson’ın yer aldığı, ABD'nin üç ayrı dönemindeki üç ayrı first lady'nin; Eleanor Roosevelt, Betty Ford ve Michelle Obama'nın hikayesini anlatan The First Lady, 18 Nisan’dan itibaren beIN CONNECT’ten izlenebilir.

Florence Foster Jenkins - BLU TV

Yönetmen Stephen Frears'ın 2016 yapımı biyografik filmi Florence Foster Jenkins, BLU TV Nisan kataloğunda bizleri bekliyor. Meryl Streep'in En İyi Kadın Oyuncu dalında bir kez daha Oscar'a aday olduğu filmde Streep'in yanında Hugh Grant, Simon Helberg ve Rebecca Ferguson başrolde yer alıyor. Film, kötü sesi ve nota bilgisi olmamasına rağmen opera sanatçısı olmak isteyen, müziğe tutkuyla bağlı zengin bir kadın olan Florence Foster Jenkins'in gerçek hikâyesini anlatıyor. 

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar- Netflix

Annette - beIN CONNECT

Cannes Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ve En İyi Soundtrack ödüllerini alan, Adam Driver ve Marion Cotillard’ın başrollerinde yer aldığı, bir stand-up komedyeni ile bir opera şarkıcısının aşkını anlatan, müzikal Annette, sinemalardan sonra ilk kez 10 Nisan’da beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşacak.

Wolf Like Me - Amazon Prime Video

Eşinin ölümünden sonra Gary (Josh Gad), kızı Emma (Ariel Donoghue) ile birlikte yaşamaktadır. Bir sabah Gary ve Emma trafik kazası geçirir. Emma yol kenarında panik atak geçirirken diğer kazazede Mary (Isla Fisher), Emma'yı Gary'nin şaşkın bakışları arasında kolayca sakinleştirir. Haftanın ilerleyen günlerinde bir randevuda buluşan Gary ve Mary birbirlerini daha yakından tanımak isterler; ancak kimseyle paylaşamayacağı karanlık bir sırrı olan Mary, daha fazlasını anlatmak konusunda isteksizdir. Başka bir tesadüfi karşılaşmadan sonra Gary istemeden Mary'nin sırrını öğrenir ve dehşete düşer. Buna rağmen ikilinin hayatları birbirleriyle kesişmeye ısrarla devam eder. Yeni bir maceraya hazırsanız, Wolf Like Me, ilk sezonuyla 1 Nisan Cuma günü Amazon Prime Video'da izleyicilerle buluşuyor.

Yakamoz S-245- Netflix

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı, Netflix'in sevilen dizisi Into The Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245, bizleri Güneş'ten kaçarken verilen amansız bir ölüm kalım savaşına davet ediyor. Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan bir deniz biyoloğunun, Dünya'yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesini izleyeceğimiz dizi, 20 Nisan’da Netflix kataloğundaki yerini alacak.

All The Old Knives – Amazon Prime Video

Casus gerilim filmi All The Old Knives, 8 Nisan Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye'de Prime üyeleriyle buluşuyor. Danimarkalı yönetmen Janus Metz tarafından yönetilen ve Olen Steinhauer tarafından senaryosu yazılan filmde Laurence Fishburne ve Jonathan Pryce da rol alıyor.

 

 

ETİKETLER: NİSAN AYI İZLEME REHBERİ