METROPOL
METROPOL

08 Aralık 2021

La Casa de Papel Spin-off'u Geliyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

la casa de papel

Netflix’in gönül bağını koparamadığına emin olduğumuz bir dizi var: La Casa de Papel! 2017 yılında platformda ekrana geldiği günden beri dünyanın gündemine giren dizi, 3 Aralık günü yayına giren son beş bölümüyle ekran macerasını noktalıyor sanıyorduk, ancak yeni haberler var.

Netflix, La Casa de Papel evreninin sevilen karakteri Berlin’e odaklanan yeni bir dizi için çalışmaları başlattığını duyurdu. Berlin isimli bu yeni dizinin, La Casa de Papel’in popüler karakteri Berlin, ya da gerçek ismiyle Adnrés de Fonollosa üzerine odaklanacağı açıklandı. Karakter, yine tanıdığımız Pedro Alonso tarafından canlandırılacak. La Casa de Papel, toplam 41 bölümle 5 sezon boyunca ekranlara gelmişti. Yeni dizi Berlin hakkında şimdilik bildiklerimiz sınırlı; ancak 2023 tarihinde yayınlanacağını biliyoruz.

Ayrıca La Casa de Papel’in Kore versiyonunun da ekranlara geleceği duyurulmuştu. Squid Game ile tüm dünyaya adını duyuran Park Hae-soo’nun yaptığı duyuruya göre dizinin Kore versiyonu 2022’de ekranlara gelecek. 

Gelişmeleri paylaşmak için heyecanla bekliyoruz. 

 

ETİKETLER: NETFLİX , LA CASA DE PAPEL