METROPOL
METROPOL

10 Haziran 2022

Jennifer Lopez'in Gala Görümleri

YAZI: ALEX KESSLER

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Jennifer Lopez
F:Dia Dipasupil
Jennifer Lopez, şu sıralar özel hayatında nişanlılığın tadını çıkarmasının yanı sıra görünümleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor- her zamanki gibi! İster MTV Movie & TV Ödülleri'ndeki o dalgalı Mônot deri korsesi, ister yeni tasarımcı Grace Ling'in Jimmy Fallon'ın Tonight Show'daki performansı için hazırladığı tasarımı olsun Lopez, asla yaşlanmayan bir pop hissiyle cesur tasarımlar giyme tutkusuna devam ediyor. Ve tabii eklemek gerekiyor, şarkıcının stili bir tasarımdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilme yönüyle de çok yönlülük taşıyor.
 
52 yaşındaki şarkıcı bu hafta bir günde iki dudak uçuklatan görünüm sergiledi. Merakla beklenen Netflix belgeseli Halftime'ın galasında Lopez, Tom Ford'un siyah kadife bir el çantasıyla süslediği 2022 sonbahar/kış koleksiyonundan panelli file ve kadife bir elbiseyle kameralar karşısına çıktı. Tabii görünümünü taçlandırdığı elmas mücevher küpeleri de unutmayalım.
Jennifer Lopez
 
Aynı günün ilerleyen saatlerindeki after partisinde ise bu kez kloş pantolonlu bir takım elbise, V yakalı bir kolsuz bluz ve çarpıcı bir çift gümüş platform topuklu ayakkabı içeren tamamen beyaz bir görünüm seçti.
 
Sonuç? JLo, ne giyerse giysin gün boyunca bir stil ikonu olduğunu kanıtlıyor.
 

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , NETFLİX