METROPOL
METROPOL

28 Aralık 2021

Hogwarts'a Dönüş Hakkında Tüm Bildiklerimiz

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

harry potter
HBO Max

Reunion’lardan yana şanslı olduğumuz bir yılı geride bırakırken 2022’yi de çok özlediğimiz Harry Potter ekibiyle karşılayacağız. Oyuncular, Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts'a dönüşen özel bir buluşma için bir araya gelecekler ve eminiz ki yılın o günü hepimiz yaşaran gözlerle en sevdiğimiz cadıları ve büyücüleri izleyeceğiz. Harry Potter evreni ve büyücülük dünyasıyla ilgili her şeyin konuşulacağı program HBO Max ekranlarında yayımlanacak.

Hogwarts’tan davet mektubunuz gelmediyse, bizi neler beklediğini anlatalım.

Özel gösterim ne zaman? 

Özel Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş, 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te ekranlara gelecek.

harry potter

Herkes geri dönüyor mu?

Neredeyse herkes!

Muhteşem üçlümüz Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson elbette orada olacak. Harry Potter kadrosunun geri dönen diğer üyeleri ise şöyle: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) ve Tom Felton (Draco Malfoy), ayrıca Robbie Coltrane (Hagrid), Ralph Fiennes (Voldemort), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores), James ve Oliver Phelps (Fred ve George Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Matthew Lewis (Neville Longbottom) ve Evanna Lynch (Luna Lovegood). 

Bizi neler bekliyor?

Variety’e göre tamamen yeni röportajlar ve oyuncu sohbetleriyle bu büyüleyici yapımın hikayesini dinleyeceğiz ve bu büyülü dünyaya derinlemesine bir yolculuğa çıkacağız. Warner Bros. yöneticisi Tom Ascheim, “Bu retrospektif, bu kültürel fenomen tarafından hayatlarına dokunan herkese bir saygı duruşu niteliğinde.” diyerek bu özel bölümü tanıtmıştı. Popüler kültürün en önemli yapımlarından biri olan Harry Potter ve kahramanlarını yıllar sonra, bu büyülü dünyanın perde arkasını anlatırken göreceğimiz için çok heyecanlıyız.

“Aradan geçen bunca yıla rağmen mi?” diye soranlara ise cevabımız hep aynı: “Her zaman!”

 Fragman yayınlandı mı?

Evet! Geri sayımı başlatırken bizi oyalayacak ve defalarca izlenecek bir fragmanımız var:

 

ETİKETLER: HBO MAX , HARRY POTTER