METROPOL
METROPOL

25 Nisan 2021

Ginny&Georgia'dan İkinci Sezon Müjdesi

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

netflixNetflix

İzleme listelerimize her gün yeni bir şeyler eklediğimiz günlerdeyiz. Eğer Netflix’in sıradışı anne-kız hikâyesi Ginny&Georgia’yı izlediyenlerdenseniz, müjdeyi verelim. Dizi ikinci sezon onayını aldı.

30’lu yaşlarındaki bekar anne Georgia Miller’in, ergen kızı Ginny ve ve dokuz yaşındaki oğlu Austin ile New England’a taşınmalarıyla başlayan ve geçmişe uzanan maceralarını anlatan dizi, on bölümle ilk sezonunu tamamlamıştı. Sezon finali bölümüyle soru işaretleri bırakan dizinin ikinci sezon onayı alması her ne kadar şaşırtıcı olmasa da Netflix, Ginny & Georgia'nın ikinci sezon için yenilendiğini doğruladı. Twitter hesabından paylaşılan videoda da oyuncuların ikinci sezon sevinci görülüyor.

Netflix serinin ilk 28 gününde 52 milyon hane tarafından izlendiğini de açıkladı. Yapım ekibinden Debre J. Fisher ve Sarah Lampert ise yeni sezon onayını, "Ginny & Georgia'ya göstermiş olduğunuz ilgi için minnettarız ve hepinizi seviyoruz. Her adımda çıtayı yükselten Brianne ve Toni'ye özellikle minnettarız. İkinci sezonda Wellsbury'a dönmek için sabırsızlanıyoruz," ifadeleriyle kutladılar.

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi ilk sezon birden fazla soru işaretiyle bitmişti. “Ginny ve Austin ne yapacak?  Ginny ve Marcus'la ilişkisi nasıl devam edecek? Peki, Georgia ve belediye başkanı mutlu sona erişecek mi? Tüm bu soruların cevabı için ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz. Netflix yeni sezon için bir tarih belirtmediyse de en iyi ihtimalle Şubat 2022'de Ginny ve Georgia'nın maceralarını izlemeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

ETİKETLER: GİNNY&GEORGİA , NETFLİX