METROPOL
METROPOL

20 Temmuz 2022

David Beckham'ın Hayatına Odaklanan Belgesel Yolda

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

beckhams

Sadık bir futbol izleyicisi misiniz yoksa futbolla ilgilenmeyenlerden misiniz? Hangi gruba ait olursanız olun, emin olduğumuz bir şey var: Hepimiz David Beckham'ı tanıyor ve hayatını merak ediyoruz.

Netflix de bu merakımızı gidermeye ve ünlü futbolcunun hayatını mercek altına almaya karar verdi. Yapılan resmi duyuru oldukça kısa ama net:"David Beckham. Hayatı bir belgesel dizisi oluyor. Yakında sadece Netflix’te.”

Belgesele dair henüz çok fazla bilgi paylaşılmadı. Hatta henüz isimini ve yayın tarihini de bilmiyoruz. Ancak yapılan ilk tahminler, Beckham'ın bir yıldıza dönüşme günlerinden başlayarak sporcunun kariyerine içerden bir bakış sunacağı yönünde. Belgesel aracılığıyla Beckham'ın çocukluğundan, bir yıldız olma yolculuğuna konuk olacağız gibi görünüyor. 

beckhams

Yaşayan en değerli ve ünlü sporculardan biri olan Beckham, spor dünyasının yanı sıra popüler kültür için de önemli bir figür. Hiç kuşkusuz bunda Victoria Beckham'ın büyük bir etkisi var. Tam da bu noktada bizim de bazı sorularımız var tabii. Mesela Victoria Beckham başta olmak üzere ünlü ailenin tüm fertlerine ve yakın dostlarına belgeselde ne kadar yer verilecek?

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

David Beckham (@davidbeckham)'in paylaştığı bir gönderi

 

Belirttiğimiz gibi bu Beckham'ın kariyerine odaklanan bir yapım olsa da özel hayatı ve kariyeri boyunca desteklerini hissettiği ailesi ve yakın dostlarını da izleyeceğiz. Görülmemiş kişisel arşivi, ikonik ailesi ve kariyer yolculuğunda yanında olan isimlerle dolu olacak bir belgesel bekliyor bizleri. David Beckham da belgesel için ne kadar heyecanlı olduğunu dile getirdiği Instagram duyurusunda yapımın hayatında iz bırakmış tüm isimlere odaklanacağını doğruladı. David'in paylaşımının ardından Victoria Beckham da bir Instagram hikayesi paylaşarak belgesel için heyecanını dile getirdi.

ETİKETLER: DAVİD BECKHAM