METROPOL
METROPOL

05 Nisan 2022

Bella Hadid'in Yeni Kariyer Yolculuğu

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Bella Hadid

Versace, Fendi ve Givenchy gibi birçok markanın kampanyalarında rol aldı, birden fazla yılın modeli ödülünü kucakladı ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla kalplerimizi kazandı. Elbette Bella Hadid’ten bahesdiyoruz.

Son olarak Vogue Amerika'nın Nisan sayısında samimi bir röportajla yer alan Hadid, kariyerinde yeni bir kapı aralıyor. Variety’de yer alan habere göre Hadid, Hulu'nun komedi-drama dizisi Ramy'nin üçüncü sezonunda rol alacak.

Komedyen Ramy Youssef'in yazıp rol adlığı dizi Amerika'da Müslüman olmanın zorluklarını yaşayan Mısırlı bir ailenin yaşadıklarını duyarlı ve esprili bir şekilde ele alıyor. Dizinin ayrıca Altın Küre ve Peabody ödülü aldığını da belirtelim.

Hadid’in bu yeni macerası sizi şaşırtmasın. Model, oyunculuğa ilgi duyduğunu daha önce dile getirmiş ve bu alanda kendini geliştirmek için ders aldığını açıklamıştı. Bella Hadid’i nasıl bir rolde izleyeceğimiz hakkında henüz bilgimiz yok. Öte yandan kendisinin ilk oyunculuk deneyimi olduğu için nasıl bir performans sergileyeceğini heyecanla bekliyoruz.

 

ETİKETLER: RAMY , BELLA HADİD