METROPOL
METROPOL

24 Mart 2022

And Just Like That... İkinci Sezon Onayını Aldı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

and just like that

Sex and the City'nin yeni uyarlaması And Just Like That... izleyicilerini ikiye bölse de her zaman en iyi yaptığı şeyi bir kere daha başarmıştı: Kendinden söz ettirmek ve merak uyandırmak.

Belki birçoğumuz şehirden gidenlere, yeni gelenlere alışamasa da geçmiş güzel günlerin hatırına diziyi izledi. Bazılarımız ise yeniliklere hızla ayak uydurmuş, sanki hiç ara verilmemiş gibi hikayeye adapte olabildi. Hangi tarafta daha yakın olduğunuzu bilemiyoruz ancak ortak bir noktamız var, hepimiz hem şehri hem de kahramanlarımızı çok özlemiştik.

Bir solukta tükettiğimiz ilk sezonun ardından hepimiz devam sezonu gelir mi sorularına boğulmuşken beklenen açıklama geldi. HBO Max, Sex and the City uyarlamasının ikinci sezon için geri döneceğini duyurdu.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis'in devam sezonu için geri dönmesi bekleniyor. HBO Max'in orijinal içerik başkanı Sarah Aubrey yaptığı açıklamada, "Bu karakterlerin ve hikayelerinin, zaten bildiğimiz ve çok sevdiğimiz bir dünyada geçen kültürel sohbetinden çok memnunuz." dedi ve ekledi: “Michael Patrick King ve harika yazarlarımız, yapımcılarımız, oyuncularımız ve tüm ekibimizin bu hikayeleri ekrana getirmek için yaptıkları çalışmalarla gurur duyuyoruz. Hayranların 2. sezonda neler olduğunu görmelerini sabırsızlıkla bekliyoruz!"

Yeni başlangıçlara kapı aralayan şekilde biten ilk sezondan sonra neler izleyeceğiz, şimdilik pek bilgimiz yok. Ancak ne olursa olsun, kızsak da söylensek de bir şekilde yeniden şehirde buluşacağımıza eminiz. Kim bilir, belki bu kez tanıdık simalarla da karşılaşırız.

ETİKETLER: AND JUST LİKE THAT , HBO MAX