02 Şubat 2021

Yeni Favori Takımımız: Eşofmanlar

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Eşofman
@dualipa

Normal zamanda sadece hafta sonları ya da işten döndükten sonra üzerimize geçirdiğimiz eşofmanlar, bir süredir tüm dünyanın kullandığı en kilit parçalardan biri haline geldi. İlk etapta fazla düşünmemek adına tercih ettiğimiz bu rahat ikili yavaş yavaş sokak modasında kendini göstermeye başlayarak yeni bir akımı da beraberinde getirdi.

Dua Lipa’dan Gigi Hadid’e, Jennifer Lopez’den Hailey Bieber’a kadar pek çok ünlü isim ve influencer eşofmanları sıkça kullanmaya başlayarak yaşanılan bu ortak dönemden yeni bir trend yarattı. Evde geçirdiğimiz süreç arttıkça dışarıya çıktığımız zamanlarda da daha pratik hareket etmek adına “ev kıyafetleri” ni sokaklara taşımaya başladık. Ancak her akımda olduğu gibi eşofmanlarda sadece sportif ve rahat görünen tavrını bırakarak daha şık bir hava yakalamaya başladı.

Pastel tonlardan canlı renklere özellikle beyaz sneakerlarla ve militer botlarla kombinlenen eşofman takımları, blazer ceketler ve paltolarla bir üst seviyeye çıkarken, puffer montlarla kullanıldığında bilinen kodlarını hiç bozmadan stil yolculuğuna devam ediyor. Bereler ve takıların tamamlayıcılığında oldukça cool bir görünüm yaratan bu ikiliyi daha cesur bir şekilde kullanmak isterseniz stilettoları da oyuna dahil edebilirsiniz. Eşofman takımları konusunda tek yapmanız gereken ise hangi rengi seçeceğinize karar vermek. Ünlü isimlerin eşofman tercihleri size bu konuda ilham verebilir.

 

ETİKETLER: EŞOFMAN TAKIMLARI , TREND , MODA , SOKAK STİLİ , ÜNLÜ STİLİ