08 Nisan 2021

Renkli Stilleriyle Dikkat Çeken 8 Influencer

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

renkler

Fotoğraf: @karodall 

Işıltılı bir sarı, gösterişli bir pembe ya da kalabalığın arasından parlayan bir yeşil. Baharın gelişiyle birlikte canlı renklere daha fazla kucak açmaya başlasak da tamamen rengarenk bir stile sahip olmak hepimiz için biraz zorlayıcı olabilir. Elbette yaz mevsiminde her zamankinden daha optimist bir havaya büründüğümüz için renkler arası geçişi daha kolay yapabiliyor ve ruhumuz gibi gardıroplarımızı da renklendirmek istiyoruz. Ancak bunu yaparken bile koyu tonların ya da beyaz rengin dengeleyici gücünü kullanarak bir şekilde “fazla” renk kullanımını denemekten kaçınıyoruz.

 

renkler

Prada, 2021-22 Sonbahar/Kış

 

renkler

 Versace, 2021-22 Sonbahar/Kış

 

Yine de son zamanlarda hem kendimizde hem de çevremizde biraz daha pozitif bir enerji yaratmak adına hepimizin renklere ihtiyacı var. 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonları bile başta Stella McCartney, Prada ve Versace olmak üzere önümüzdeki sezon için diğer zamanların aksine hiç olmadığı kadar güçlü renklere yer açtı. Çünkü takvimler her ne kadar soğuk günlere rotasını çevirse de hepimiz bu optimist vizyonu daha fazla benimsemeye başladık.

Şimdi ise hazır bahar mevsimi gelmişken ve yaza kavuşmamıza kısa bir zaman kala stilimizde de ufak ufak değişimlere giderek gökkuşağının renklerini kucaklamanın tam zamanı. Eğer bu konuda biraz ilhama ihtiyacınız varsa sadece sahip oldukları stillerle değil renklerin gücüyle baktığınız an içinizi açacak hesaplarıyla 8 Influencer size bu konuda yardımcı olabilir.

  

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Nina Sandbech (@ninasandbech)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Coury Combs (@fancytreehouse)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Olivia & Alice (@oliviaandalice)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Mette (@msorrig)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

NNENNA (@nnennaechem)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Karoline Dall (@karodall)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Nikia (@madmaven)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: TREND , STİL , RENK , İNFLUENCER