20 Eylül 2016

Burberry'den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

EDİTÖR: İNAN KIRDEMİR

Virginia Woolf’un 'Orlando' romanı, zaman, mekan ve cinsiyet kavramının yüzyıllar arası seyahatinden ve gecişkenliğinden bahseder. Sally Potter’ın muhteşem yönetmenliğini konuşturduğu  ve Tilda Swinton’ın nefes kesen oyunculuk performansıyla büyülediği 'Orlando' filmine de ilham veren roman, yaratıcı sektörlerde bugüne kadar birçok kreatif güce referans oldu.

Burberry Sonbahar/Kış 2016 defilesinde bütün davetliler Woolf’un 'Orlando' romanı ile karşılandı. Christopher Bailey 'Orlando' ile Burberry koleksiyonu hakkında ilk ipuçlarını verdi. Elizabeth’in Altın Çağı’ndan 20’lere, 20’lerden günümüze pek çok dönemden beslenen Bailey'nin Burberry koleksiyonu incelikli, güçlü, zarif ve yenilikçi.

BurberryBurberry Sonbahar/Kış 2016 defilesinde davetlileri karşılayan Virginia Woolf'un romanı 'Orlando'

Londra Moda Haftası'nda çoğunluk İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu sunarken, Burberry'nin Sonbahar/Kış 2016 defilesini tanıtması kafanızı karıştırmasın. Burberry de Tom Ford gibi 'şimdi gör ve hemen al' konseptini yürürlüğe sokanlardan. Defilede gördüğünüz her parçayı anında satın alabilirsiniz. Kararınızı kolaylaştırmak için, şimdiden sahip olmanız gereken favori 5'liyi seçtik.

ETİKETLER: BURBERRY , CHRİSTOPHER BAİLEY , 2016SONBAHARKIŞ , LONDRA MODA HAFTASI , ORLANDO