LIVING
LIVING

29 Kasım 2021

Holly Golightly’nin Evi Kapılarını Açıyor

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

breakfast at tiffany's

Sex and The City’nin devam serisi şerefine ilk olarak Carry Bradshaw’un dairesi kapıları açmıştı. Ardından 26 Kasım günü vizyona giren House of Gucci’nin fragmanında da görülen Como Gölü’ndeki Villa Balbiano da bir geceliğine atmosferini yaşama fırsatı sundu. Seyahatlerin yeniden canlanması için atılan bu adımların arasına şimdi bir yenisi daha eklendi.

breakfast at tiffany's

Breakfast at Tiffany’s filminde Audrey Hepburn’ün hayat verdiği Holly Golightly’nin dairesi de yeni misafirleri için artık hazır. Manhattan’da bulunan ikonik apartman İtalyan tarzı dış cephesi ve Tiffany mavisini anımsatan kapısıyla filme yeniden ışınlanmanızı sağlıyor. 1866’da John Sexton tarafından tasarlanan bina 1947’de dubleks olarak yenilendi ve 2017 yılında tekrar kiralanabilir hale getirildi.

Dairenin içi şık avizeler ve beyaz mobilyalarla Hepburn’ün zarafetine atıfta bulunurken retro tasarıma sahip küvetle yenilenen mermer banyo şıklığı bir üst düzeye çıkartıyor. Seyahat şirketi Inspirato tarafından hayata geçirilen bu proje Holly Golightly’nin Givenchy ve Tiffany’le çevrelenmiş dünyasına adım atmanız için ilham verici bir fırsat olabilir.

breakfast at tiffany's

 

breakfast at tiffany's

 

breakfast at tiffany's

ETİKETLER: AUDREY HEPBURN , BREAKFAST AT TİFFANY'S , MANHATTAN , SEYAHAT