LIVING
LIVING

29 Haziran 2022

Bodrum Kumsalında Bizi Bekleyen Yeni Bir Mekan Var

lucca beach

Eşsiz doğası ve benzersiz kumsalı ile Cennet Koyu’nda yer alan Lucca Beach, Bodrum’da iyi yemek ve eğlence ile plaj konforunu bir araya getiriyor.

İstanbul'un ikonikleşen ismi Lucca, geçtiğimiz yıl sıcak denizlere iniş yaparken bu yaz bizi Mandarin Oriental Bodrum içerisinde yer alan yeni atmosferinde karşılıyor. Lucca Beach yeni mekanında gastronomiyle eğlenceyi bir arada sunuyor ve kumsalı üzerindeki rahat şezlonglarında da güneşin tadını çıkarmaya imkan sağlıyor. 

Lucca’nın kumsal edisyonu Lucca Beach, misafirlerinin içeri adım attıklarında kendilerini bir doğa harikasının içinde bulacağı benzersiz plajı ve dünyaca ünlü Cennet Koyu’nda yer alan konumu ile öne çıkıyor. Yaz sezonu boyunca, 360 derece doğanın içinde yer alan plajında hizmet verecek Lucca’nın kumsal versiyonu, dünyanın dört bir yanından konuğu, sunduğu sofistike konfor ile etkilemeye İstanbul’dan sonra Bodrum’da da devam ediyor. İyi yemek, güzel müzik, etkileyici doğa ve eşi olmayan Lucca ruhu ile yazın enerjisini yansıtacak Lucca Beach’in, yaz boyunca sürprizlerle dolu bir ajandası olacak. Papaya Playa Project’in DJ’i Jimeno, elektronik müzik dünyasının yıldız isimlerinden Dixon ve Seth Troxler bu sezonda Lucca Beach “happy hour”larına eşlik edecek dünyaca ünlü DJ’lerden sadece birkaçı..

 lucca beach

İyi yemek, güzel müzik, etkileyici doğa ve eşi olmayan Lucca ruhu ile yazın enerjisini yansıtacak Lucca Beach’in, yaz boyunca sürprizlerle dolu bir ajandası olacak. Gün batımından hemen önce yerli ve yabancı DJ’lerin eşlik edeceği “happy hour” ve ses getirecek performansların kumsal keyfine eşlik edeceği Lucca Beach, iddialı öğle yemeği menüsü ile misafirlerine gastronomik bir deneyim sunacak. Menünün öne çıkan lezzetleri deniz mahsullü el yapımı makarna, kerevit ceviche ve ‘lobster tacos’ yanı sıra günlük taze balık seçenekleri ile taze mevsim ürünleri kullanılarak hazırlanan ‘Lucca Summer Salad’ bu yaz Lucca Beach misafirleri ile buluşacak. Beach restoran menüsüne ek plaja servis edilecek  menüde ise, taş fırınından çıkma pizza seçenekleri, lezzetli burgerler ve yazın vazgeçilmezi ev yapımı dondurma seçenekleri ile keyifli lezzetler yer alıyor.

 lucca beach

Rahat ve şık havası ile misafirlerine ayrıcalıklı hissettiren Lucca Beach her gün 10.00 - 19.00 saatleri arasında Mandarin Oriental, Bodrum içinde yer alan özel plajında hizmet veriyor. Kumsal ve çim bir alana yayılan plajında çağdaş Türk sanatçıların işlerinin yer aldığı Lucca Beach’de misafirler, bu yaz bağımsız yerel markaların Lucca için ürettiği tasarımlara plaj içinde yer alan özel mağazadan ulaşabilecek. Misafirlerin, Türk tasarımcılarının işlerini bulabileceği mağaza dışında tanınmış yabancı moda markalarının son yaz  koleksiyonlarına ulaşabileceği mağazalara da erişimi olacak. Yurt dışında “Türkiye’nin Rivierası” olarak adlandırılan Bodrum'un en keyifli zamanları, Lucca kumsalında, Ege ruhu ile pop ve eğlenceli Lucca kimliğinin buluştuğu bu yeni konsept içerisinde beş yıldızlı bir konfor ile deneyimlenebilecek.

Detayları luccastyle.com'dan inceleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: LUCCA , LUCCA BEACH