LIVING
LIVING

21 Şubat 2021

Avrupa’da 2021’de Kapılarını Açacak 4 Şehir Oteli

Bvlgari Hotel Paris

Bvlgari Hotel Paris, Fransa

Paris’in en görkemli bölgelerden biri olan Avenue George V’de, Champs Elysees ile Avenue Montaigne’in kesiştiği o muhteşem “Triangle d’Or”da kapılarını açacak olan The Bvlgari Hotel Paris birçoğu süit olan 76 odadan oluşuyor. İtalyan mimarlık ofisi Antonia Citterio Patricia Viel imzası taşıyan otelde geleneksel Parizyen kireçtaşları modern bir şekilde yorumlanıyor. İçerisinde 25 metrelik bir havuzunda yer aldığı özel spa merkezinin yanı sıra Bvlgari restoran ile avlu barına da ev sahipliği yapmaya hazırlanan otel şehrin popüler adreslerinden biri olmaya aday. 

The Madrid Edition Hotel, İspanya

Covid-19 salgını nedeniyle açılışı ertelenen The Madrid Edition şehrin en popüler bölgelerinden biri olan Puerta de Sol’da konumlanıyor. Madrid’in en önemli üç sanat müzesine beş dakikalık yürüme mesafesinde olan otel sanatın merkezinde misafirlerine unutulmaz yemek deneyimi, eğlence ve konaklamayı kişiye özel hazırlanan hizmetlerle bir araya getiriyor. Edition’ın İspanya’da açacağı bu ikinci otelde Ian Schrager, Marriott ile işbirliğine giriyor.

Bvlgari Hotel Paris

One & Only Portonovi, Kotor

One & Only oteller zinciri en yeni otelini Montenegro’da, dünyanın en güzel yedi körfezinden biri olan Boka Körfezi’nde açmaya hazırlanıyor. Geleneksel Venedik mimarisinden ilham alarak hazırlanan otel misafirlerine farklı konaklama seçenekleri sunmaya hazırlanıyor. Körfez, bahçe ve dağ manzaralı oda seçeneklerinin yer aldığı One & Only Portonovi’de geleneksel Montenegro mutfağı, Asya füzyon mutfağı ve rüstik İtalyan mutfağı sunan üç restoran yer alıyor.

Six Senses Rome, İtalya

Pantheon ile Aşk Çeşmesi’nden birkaç metre uzaklıkta, Piazza di San Marcello’da kapılarını açmaya hazırlanan Six Senses Rome 95 süit odadan oluşuyor. Roma Belediyesi ve UNESCO’nun kontrolü kapsamında dış cephesi özel olarak restore edilen otel şehrin sağlıklı yaşam rotası olmaya hazırlanıyor. Geleneksel Roma banyolarının yer aldığı spa merkezi, 360° panoramik manzaraya sahip geniş çatı terası, organik sebze ve meyve bahçesi Six Senses Rome’un öne çıkan özelliklerinde

 

ETİKETLER: SEYAHAT , OTEL , TASARIM , MADRİD , ROMA , PARİS , KOTOR