29 Ekim 2015

Instagram'ın En Eğlenceli 5 Hesabı

DERLEYEN: ZEYNEP SEREN İLKAN

Leandra Medine (@manrepeller)

Takipçi sayısı: 1.1m 

Man Repeller'ın yaratıcısı Amerikalı blogger Leandra Medine, Instagram'da eğlenceli motivasyon videolarıyla ünlü. Yemek yerken bir anda ayağa kalkıp squat yapmaya, çalışırken bir anda işi olduğu gibi bırakıp mekik çekmeye başlayan Medine, takipçilerini hem motive ediyor hem kahkahalara boğuyor.

 

It's two o clock! Stop drop and squat! (And the jacket is @Iroparis)

A video posted by Man Repeller (@manrepeller) on

 

Beyoncé (@beyonce)

Takipçi sayısı: 49.3m

Beyoncé, yüksek enerjili Instagram videoları ile yüksek bütçeli prodüksiyonlarla yarışa hazır. Kimi zaman yeni şarkılarını kimi zaman ise değişen yasaları Instagram hesabından müjdeleyen Beyoncé, evinde çektiği mini klipleriyle, kutlamalarına takipçilerini de ortak ediyor.

 

Never Too Late #LoveWins ❤️

A video posted by Beyoncé (@beyonce) on

 

Cara Delevingne (@caradelevingne)

Takipçi sayısı: 21.5m

Yakın zamanda podyumlardan beyazperdeye transfer olan Cara Delevingne, ilk oyunculuk denemelerini Instagram'da sergiledi. Muzur mimikleriyle süslediği dublaj videolarıyla takipçilerinden her seferinde tam not alan Cara, Paper Towns'a Instagram'da hazırlandı desek yanlış olmaz.

 

Mmmmmm pies!!! #wallaceandgromit #chickenrun

A video posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

 

Lily-Rose Depp (@lilyrose-depp)

Takipçi sayısı: 1m

Johnny Depp ile Fransız model ve müzisyen Vanessa Paradis'in 15 yaşındaki kızı Lily-Rose Depp, Instagram'ı yaşına yakışır kullanıyor. Arkadaş ortamında çektiği komik videoları Instagram'daki 1 milyon takipçisiyle paylaşan Depp, beklenmedik hamleleriyle eğlenirken eğlendiriyor.

 

A video posted by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on

 

Blake Lively (@blakelively)

Takipçi sayısı: 4.5m

Blake Lively, Gossip Girl'de Serena van der Woodsen rolü ile üzerine yapışan soğuk ve ulaşılmaz kız imajını instagram'da yerle bir ediyor. Süper güçlerini açık ettiği fotoğrafları, daha önce bilmediği yeteneklerini keşfe çıktığı videoları ve muhteşem photoshop'larıyla, Instagram aleminin en eğlenceli hesapları arasındaki yerini garantiliyor.

 

Instagram'ın En Popüler 10 Hesabını görmek için tıklayın.

ETİKETLER: İNSTAGRAM , BEYONCE , CARA DELEVİNGNE , LİLY-ROSE DEPP , BLAKE LİVELY , LEANDRA MEDİNE , MANREPELLER