METROPOL
METROPOL

01 Şubat 2019

Exclusive: H&M Studio, Deneysel Tiyatro ve Modayı Birleştiriyor

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

H&M, moda, trend, H&M Studio, kampanya

“İnsanların neyin doğru neyin hayali olduğunu karıştırdıkları başka bir dünyaya geçmiş gibi hissetmelerini istiyoruz. Yeni insanlarla tanışacaklar. Yeni şeyler görecekler. Sırları ortaya çıkacak. Ve bir şekilde değişmiş olarak ayrılacaklar. Bir koleksiyonu tanıtmanın ne kadar harika bir yolu.''

Bu sözler Londra’lı Kreatif Danışman ve Direktör Connie Harrison tarafından, H&M Studio'nun 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu tanıtma şekli için söylendi. İlk okuduğunuz anda size heyecan veren ve kafanızda bir şeylerin canlanmasını sağlayan sözcüklerin derinine inildiğindeyse, ortaya bambaşka bir H&M evreni çıkıyor.

H&M’in yüksek modayla kesişen ve sezonun en çabasız parçalarını içeren koleksiyonu H&M Studio bu kez, katılımcıları zamanın içine dahil ettiği, farklı bir yolla karşımıza çıkıyor. Daha önce Paris Moda Haftası’nda tanıtılan koleksiyon, tiyatro ve modayı harmanlayarak, izleyicilere farklı bir deneyim sunuyor.

Peki bu eşsiz deneyimde katılımcıları neler bekliyor? Influencer ve basın üyelerini üç günlüğüne Arizona’daki Sedona çölüne davet eden H&M, hayali bir hikayenin içinde yaratılan bir dizi etkinlikle koleksiyonunu gözler önüne serecek.

H&M, moda, trend, H&M Studio, kampanya

H&M Kreatif Pazarlama ve İletişim Başkanı Kattis Bahrke; “H&M her zaman inovasyonda öncü bir şirket oldu ve biz H&M Studio SS19’u bu yeni formatta sunmaktan gurur duyuyoruz. Umarız misafirlerimiz deneysel tiyatro düzeni ve oluşturduğumuz hikayeyle eşsiz bir deneyim yaşarlar ve müşterilerimiz de seyahat ruhunu yansıtan pratik ve kullanışlı ürünlerle büyüleyici akşam şıklığını birleştiren bu yeni koleksiyonu keşfetme fırsatı bulurlar” açıklamasında bulundu.

Büyüleyici keşiften ilham alan 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için marka, kreatif ajans Sunshine ve kreatif ve prodüksiyon ajansı PRODJECT ile ortaklaşa bir çalışma gerçekleştirdi. Koleksiyon, 21 Mart itibariyle hm.com’da ve tüm dünyada seçili mağazalarda satışa sunulacak.

ETİKETLER: H&M STUDİO , H&M , 2019 İLKBAHAR/YAZ