METROPOL
METROPOL

24 Haziran 2021

Zoë Kravitz Yönetmen Koltuğuna Geçiyor

YAZI: HAZAL BAYAT

32 yaşındaki genç oyuncu Zoe Kravitz, Channing Tatum'ın başrolünde yer alacağı yeni projesi Pussy Island için yönetmen koltuğuna geçiyor. "Bu hikayeyi 2017'de yazmaya başladım. Genel olarak bir kadın ve bu sektörde çalışan bir kadın olarak karşı cinsten oldukça vahşi davranışlarla karşılaştım" diyen Kravitz filmde Slater King isimli milyarderin adasına davet ettiği genç garson Frida'nın karşılaştığı korkunç hikayeyi anlatıyor.

zoeFotoğraf: IMDB 

#MeToo hareketinin tema olduğu filmden "İnsanlar gelişiyor ve değişiyor, ancak birçok insanın ağzında geçmiş davranışlarından kalmış kötü bir tat var. Buna bir gönderme yapan, ama aynı zamanda eğlenceli, birçok yönden gerçekten eğlenceli bir film" sözleriyle bahseden Kravitz, Pussy Island başlığının ağır bir anlam taşıyan eğlenceli tarafını da çok sevdiğini ekliyor.

Bu proje daha önce High Fidelty dizisinin senaristliğini ve yapımcılığını üstlenen Kravitz'in ilk yönetmenlik denemesi. Sinema dünyasının her alanına adım atmaya çalışan oyuncunun kamera önünden vazgeçmeye de niyeti yok. Kravitz, yakında yayımlanacak Batman filminde Robert Pattinson'un karşısında Catwoman olarak yer alacak.

ETİKETLER: #METOO , ZOE KRAVİTZ , ZOE KRAVİTZ