METROPOL
METROPOL

09 Mart 2022

Yeni Madonna Kim Olacak?

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-03/08/original.jpg

Fotoğraf: Getty Images

2018’de Bohemian Rhapsody ile Freddie Mercury'nin hayatını daha yakından izleme fırsatı bulmuştuk; 24 Haziran’da vizyona girecek Elvis filmiyle de Elvis Presley’nin yaşamına tanıklık edeceğiz. Müzik dünyasının efsanevi yıldızları birer birer beyazperdenin parçası olurken, sırada hala önemli işlere imza atan bir isim var.

Madonna’nın biyografisi, aslında uzun zamandır yapım aşamasında ancak kimin başrolü alacağı hala kesinlik kazanmış değil. Ancak rolü üstlenecek yıldızı yoğun bir program bekliyor. Zira günde 11 saate kadar çıkabilen dans dersleri ve ayrıca Madonna’yla yapılacak ses eğitimleri hazırlık sürecinin parçalarından. Peki, bu meşakkatli yolculuğa çıkması söz konusu isimler kimler bir bakalım.

22-03/08/sydney-sweeney-1.jpeg

Fotoğraf: Eddy Chen

Listenin en kuvvetli adaylarından biri, son olarak Inventing Anna’da izlediğimiz Julia Garner. Euphoria dizisiyle giderek daha da popüler hale gelen Sydney Sweeney ise Madonna’yı canlandırması muhtemelen oyunculardan. Ayrıca Florence Pugh, Emma Laird, Sky Ferreira ve Odessa Young’ın da başrol için düşünüldüğünü ekleyelim.

ETİKETLER: JULİA GARNER , MADONNA , SYDNEY SWEENEY , SİNEMA