METROPOL
METROPOL

30 Aralık 2021

The Batman'den Merak Uyandıran Yeni Fragman

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

21-12/28/screenshot-wwwimdbcom-20211228-10_14_16.png

Fotoğaf: imdb

DC’nin Gotham şehrinin kötüleriyle savaşan karakteri Batman’e o kadar başarılı bir şekilde hayat vermişti ki Christian Bale, çıtayı epey yükseklere taşıdı ve kendisinden sonra gelecek isimlere de neredeyse şans tanımadı. Öyle ki bayrağı Bale’den devralan Ben Affleck, çok uzun süre eleştirilerin odağında kalmıştı.

Şimdi ise tüm gözler Robert Pattinson’da. Hollywood dünyasının onu kabullenişi Twilight filmleriyle olsa da, o yıllar içinde vampir Edward Cullen karakterinden çok daha fazlası olduğunu kanıtladı. Yeni Batman olacağı kesinleştiğinde ise henüz ortaya çıkan hiçbir görsel olmamasına rağmen önyargılardan ziyade büyük bir merak uyandırmayı başardı.

Daha şimdiden 2022’nin en çok izlenen filmleri arasında yerini alacağına kesin gözüyle bakılan ve 4 Mart’ta vizyona girecek The Batman filmiyle ilgili her geçen gün yepyeni haberler ve elbette fragmanlar çıkmaya devam ediyor. The Bat and the Cat isimli yeni yayınlanan fragman ise Batman ve Catwoman arasındaki ilişkiye biraz daha yakından bir bakış sunuyor.

 

ETİKETLER: ROBERT PATTİNSON , THE BATMAN , SİNEMA