METROPOL
METROPOL

10 Mart 2021

Sinyora ve Sinyor Gucci’den Sevgilerle

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

lady gaga
Lady Gaga/Instagram

Lady Gaga ve Adam Driver. İtalya’da ve karlar içinde!

Evet, merakla beklenen “House of Gucci” setinden ilk görüntü geldi.

Lady Gaga ve Adam Driver’ı buluşturan “House of Gucci” filmi, eski eşi ve Gucci moda evi Maurizio Gucci'nin eski başkanı Maurizio Gucci'nin suikastını düzenlemekten yargılanan ve hüküm giyen Reggiani'nin hikâyesine odaklanıyor. Lady Gaga filmde Maurizio Gucci’yi öldürmekle suçlanan ve yıllarca cezaevinde yatan eski eşi Patrizia Reggiani rolüyle izleyeceğimiz filmin senaryosunda Roberto Bentivegna'nın imzası bulunuyor. Gucci ailesinin merakla beklenen hikayesi, Sara Gay Forden'ın "The House of Gucci" kitabına dayanıyor. 

Blade Runner, Alien, Thelma & Louise gibi unutulmaz filmlerde imzası bulunan Ridley Scott’un yönetmen koltuğuna oturduğu film, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerdeki Lady Gaga ve Adam Driver’a, Jared Leto ve Al Pacino gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Projenin çekimleri geçen ay Roma'da başlamıştı. Lady Gaga da dün bir sürpriz yaparak,  filmin setinden, partneri Adam Driver’la bir fotoğraf paylaştı. Şimdiden yılın en merak edilen yapımlarından biri olan “House of Gucci’nin bu sene sonunda vizyona girmesi planlanıyor.

 

ETİKETLER: THE HOUSE OF GUCCİ , LADY GAGA , ADAM DRİVER