METROPOL
METROPOL

11 Şubat 2021

Sandra Bullock’un Son Sürprizi

YAZI: VOGUE TÜRKİYE

Sandra Bullock
Getty Images

John Wick, Deadpool 2,  Atomic Blonde filmlerinden tanıdığımız yönetmen David Leitch’in Brad Pitt, Michael Shannon, Zazie Beetz, Logan Lerman, Joey King gibi isimleri bir araya getirdiği yeni aksiyon filmi Bullet Train’in oyuncu kadrosuna Sandra Bullock dahil oldu.

Tokyo’dan Morioka’ya uzanan bir tren yolculuğunda yaşanan aksiyonları merkezine alan film, çok satan yazar Kotaro Isaka'nın Japon romanı Maria Beetle'ın uyarlaması. Deadline Hollywood’un Bullock'un oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıklamasının ardından Variety de haberi doğruladı.

"The Blind Side" ile 2010 yılında Oscar ödülünü kazanan Bullock’u son olarak 2018 yapımı Bird Box’ta izlemiştik. Ünlü aktristin nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı hakkında henüz bilgi paylaşılmasa da Leitch’in kadrosu izleyicileri heyecanlandırmaya yetiyor.

Filmle ilgili bir diğer heyecan verici nokta ise Brad Pitt ve Sandra Bullock’u bir araya getirecek olması. İki film yıldızı 90'ların başından beri kariyerlerinin zirvesinde olmasına rağmen, uzun metrajlı filmde ilk kez birlikte çalışacaklar. Variety, geçtiğimiz Ekim ayında Los Angeles’ta çekimleri başlayan filmin sette karşılaşılan bir covid vakasına rağmen devam edebileceğini de belirtti.

ETİKETLER: DAVİD LEİTCH , SANDRA BULLOCK , BULLET TRAİN