METROPOL
METROPOL

17 Haziran 2022

Lady Gaga'yı Harley Quinn Rolüyle İzleyebiliriz

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

lady gaga

Geçen hafta yönetmen Todd Philips'in, Joker'in devam filmi çalışmalarının başladığını Joaquin Phoenix'in senaryoyu okurken çektiği fotoğrafla duyurması ile Joker 2 için heyecanlanmaya resmi olarak başlamıştık. Joker: Folie à Deux adlı devam filmiyle ilgili heyecan verici gelişmeler gelmeye devam ediyor.

Hollywood Reporter, Lady Gaga'nın Joker: Folie à Deux filmi için görüşmelere başladığını doğruladı. Henüz imzalar atılmamış ancak büyük olasılıkla Gaga'yı filmin kadrosunda göreceğiz. Yayınla bağlantılı kaynaklar, şarkıcının kahramanın psikiyatristi Harley Quinn'i oynayacağını ve yeni filmin bir müzikal olacağını iddia ediyor.

Karakterle ilgili ayrıntılar gizli tutuluyor ancak Harley Quinn, Arkham Asylum olarak bilinen akıl hastanesinde Joker'in aşık olduğu ve sonrasında onun suç ortağı olan psikiyatrist olarak tanınıyor. 

Lady Gaga'yı son olarak Ridley Scott’ın moda dünyasının kapılarını araladığı House of Gucci filminde Patrizia Reggiani rolüyle izlemiştik. Film boyunca metod oyunculuğu benimseyen ve çekimler boyunca karakterden çıkmayan Lady Gaga yeni rolü Harley Quinn için nasıl bir hazırlık sürecinden geçecek sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

ETİKETLER: LADY GAGA , JOKER