METROPOL
METROPOL

09 Aralık 2021

Hogwarts Kapılarını Açıyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Harry Potter

Bazı filmler eskimez, daha önce izlemiş olmanın yarattığı konfor ve eski bir dosta kucak açmanın güveniyle her izlediğinizde heyecanlamaya devam edersiniz. Elbette, çok sevdiğimiz Harry Potter da bu serilerden biri.

Bizi çok heyecanlandıran, ilk filmin 20. yılı kapsamında Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts adlı özel bir programın yayınlanacağı duyurusu daha önce yapılmıştı. 

Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson'ın yanı sıra yönetmen Chris Columbus, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch ve Ian Hart da yer alacağı bu özel program 1 Ocak'ta HBO Max’te ekranlara gelecek.

Bu özel bölüm için heyecanlanmamak elde değil biliyoruz, ancak geri sayım başlamışken elbette bir önerimiz var: Hazır tam da battaniye altında film izleme durumuna geçmişken seriyi baştan sona izleyebilir, zamanda ufak bir yolculuk yaparak Hogwarts'ın yeniden kapılarını açmasına hazırlanabilirsiniz.

Bunu yapmaya zaten çoktan karar verdiniz mi? O halde size bu özel bölüm için yayınlanan ilk teaser videosunu sunalım: 

ETİKETLER: HARRY POTTER , HBO MAX