METROPOL
METROPOL

14 Ekim 2021

Başka Bir Phoebe Dynevor

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Phoebe Dynevor, the color room

Hastings Düşesi Daphne Bridgerton karakteriyle özdeşleştirdiğimiz Phoebe Dynevor, tek bir etiketle yürümemeye kararlı. Dizinin yeni sezon çekimleri devam ederken bir başka uyarlama dizi için yerini ayıran Dynevor, ilk sinema projesini de tamamladı. The Color Room adını taşıyan yapımda genç yıldız 1920’lerde yaşamış seramik sanatçısı ve feminist Clarice Cliff’e hayat veriyor. Geçtiğimiz Nisan ayında Dynevor’un dönüşümüyle birlikte filmden ilk görsel yayınlanmıştı.

Phoebe Dynevor, the color room

Siyah kısa saçları ve dönemin modasını yansıtan stiliyle bizi Bridgerton dünyasından uzaklaştıran Dynevor’dan bir kare daha geldi. Bu kez yayınlanan görseldeyse Clarice Cliff’in yetenek alanı Art-deco seramiklerini de görmek mümkün. Başarı yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Phoebe Dynevor’un yer aldığı The Color Room 12 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor.

Phoebe Dynevor ise bu önemli rol için şu yorumda bulunuyor; "Claire Cliff, pek çok açıdan canlandırması harika bir karakter. O, bulunduğu yere ulaşmak için çaba harcayan önemli bir kadındı. İnsanlar artık onu tanıyor ve her yerden tasarımlarını topluyor. Bu kadar yetenekli ve değerli bir isme hayat vermek benim için büyük bir ayrıcalıktı." 

 

ETİKETLER: PHOEBE DYNEVOR , THE COLOR ROOM , SİNEMA